Dünyanın tercih ettiği iki dev marka başkentte

Dünyada tercih edilen yüzey koruma uygulaması Ceramic Pro ve cam filmi markası LLumar, Akmanlar Grup güvencesiyle Ümitköy'de hizmete açıldı

Dünyanın tercih ettiği iki dev marka başkentte
Dünyanın ilk ve tek noter tasdikli yüzey koruma uygulaması Ceramic Pro ve yine dünyada en çok tercih edilen cam filmi markası LLumar, Ümitköy Yaşam Kent'te 23. Dönem Milletvekili Osman Coşkun ve Akmanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akman tarafından törenle hizmete açıldı. Beşerhan Otomotiv sahibi ve aynı zamanda ileri sürüş teknikleri uzmanı olan Serhat Başer tarafından kurulan Ceramic Pro ve LLumar Ankara ana bayinin açılış törenine kalabalık bir misafir grubu ve ünlü simalar katıldı. Uygulama yapılmış araçlar üzerinde yapılan bazı güvenlik ve dayanıklılık testleri ise misafirlerden tam not aldı. Akmanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akman ürünler ile ilgili detaylı bilgi verdi ve Başerhan Otomotiv ile Ankara'da hayata geçireceği projeleri aktardı.

YENİ PROJELER SIRADA
Murat Akman, "Bir Ankaralı olarak inşaat ve otomobil sektöründe Ankara Bayimiz Başerhan Otomotiv ile birlikte daha birçok istihdam yaratacak projelere imza atacağız" dedi. Serhat Başer yapılan bu anlaşma ile Başerhan Otomotiv'in misyonunun en iyi ürünü en uygun fiyata Ankaralı vatandaşlar ile buluşturmak olduğunu, Başerhan Otomotiv Ceramic Pro ve LLumar Cam Filmi Ana Bayi olarak toptan ve perakende satış yapacaklarını ve aynı zamanda da profesyonel uygulama ekibi ile en kaliteli hizmeti vereceklerini söyleyerek Ankaralı otomobil severlere seslendi.
BİZE ULAŞIN