Kazan Stadı sil baştan

Kazan Belediyesi Futbol Stadı yenileniyor. Kazan Belediyesi ve Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaların yıl sonunda bitirilmesi planlanıyor

Kazan Stadı sil baştan
Önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Ligi'nden 3. Lige çıkmak için mücadele verecek olan Kazan Belediyesi futbol takımının sahasına iş makinaları girdi. BAL Ligi'nde mücadele eden Kazan Belediyesi futbol takımı için yeniden düzenlenen futbol sahasının yaklaşık 500 bin liraya mal olması bekleniyor. Belediye Başkanı Lokman Ertürk, iş makinalarının çalışmalarını belediye Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte yerinde inceledi. 1992'de hizmete giren stat, zaman zaman çeşitli tadilatlardan geçti. Ancak drenaj sisteminin yıpranması ve çimlerin özelliğini kaybetmesinden dolayı futbolcular sahada top oynamakta zorluk çekiyordu.

MÜJDEYİ ALT YAPIYA VERMİŞTİ
Sahanın yenileneceği müjdesini ilk olarak 19 Mayıs'ta Kazan Belediyesi futbol takımı alt yapı oyuncularıyla bir araya geldiğinde veren Belediye Başkanı Lokman Ertürk "Yeni statla birlikte dilerim 3'üncü lig hayali gerçekleşir ve taraftarımız da büyük sevinç yaşar" dedi.

BİZE ULAŞIN