İş aramak için çıktı 4 gündür kayıp

Evinden 4 gün önce ayrılan inşaat işçisi Recep Karcı'dan haber alınamıyor. Ailesi Karcı'nın hayatından endişe etmeye başladı

İş aramak için çıktı 4 gündür kayıp
Kırıkkale'nin Osman Gazi Mahallesi'ndeki evinden 4 gün önce sabah iş aramak için çıkan inşaat işçisi evli 2 çocuk babası 32 yaşındaki Recep Karcı bir daha eve dönmedi. Karcı'nın akşam eve dönmemesi üzerine eşi Atiye Karcı cep telefonunu aradı. Önceleri cevap vermeyen telefon daha sonra kapandı. Atiye Karcı bunun üzerine polise kayıp başvurusunda bulundu. Recep Karcı'nın cep telefonu sinyalinin son olarak Kızılırmak Nehri kenarında tespit edildiği belirtildi. Polis, Recep Karcı'nın bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.

"HİÇBİR SORUNU YOKTU"
Biri 2, diğeri 3 yaşında iki kız çocuğu babası olan ve inşaatlarda çalışan Karcı, geçtiğimiz pazartesi sabahı iş aramak için evden çıkmıştı. Saatin ilerlemesi üzerine şüphelenen eşi Atiye Karcı durumu polise ve yakınlarına bildirdi. Eşinin ailevi ya da maddi sorunlarının olmadığını belirten Atiye Karcı, "Eşim evine ve çocuklarına bağlı, işinde gücünde bir insandı. Başına kötü bir şey gelmiş olabilir diye hayatından endişe ediyoruz. 4 gün önce evden çıktı, bir daha geri dönmedi. Onu görenlerin, Allah rızası için arayarak bildirmelerini bekliyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN