Katil zanlısına molada kelepçe

Kayınvalidesini bıçaklayarak öldürdüğü, eşini de yaraladığı iddia edilen zanlı Bülent K., otobüsle kaçarken mola yerinde yakalandı

Katil zanlısına molada kelepçe
Başkentte kayınvalidesini bıçaklayarak öldürdüğü, eşini de yaraladığı iddia edilen zanlı gözaltına alındı. Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, 2 gün önce, Keçiören ilçesi Osmangazi Mahallesi Aşıkpaşa Caddesi'ndeki evinde Güler Karahasanoğlu'nun (42) boğazından bıçaklanarak öldürülmesi, Tuğba K'nın (19) da yaralanmasına ilişkin çalışma başlattı.

TELEFONDAN TEŞHİS EDİLDİ
Olayın gerçekleştiği evin, Karahasanoğlu'nun ikameti olduğunu belirleyen ekipler, zanlı Bülent K. (28) ile Tuğba K'nin 2 yıllık evli olduğunu ancak geçimsizlik nedeniyle 6 ay önce ayrı yaşamaya başladıklarını belirledi. Zanlının, olay günü kayınvalidesinin evine gelerek, Tuğba K. ve Karahasanoğlu ile tartıştığı tespit edildi. Tartışmanın büyümesi üzerine zanlının, kayınvalidesi ve Tuğba K'yi boğazından bıçakladığı iddia edildi. Karahasanoğlu'nun olay yerinde hayatını kaybettiği, ağır yaralanan Tuğba K'nin ise hastanede tedavi altına alındığı bildirildi. Bülent K'nin İstanbul'a kaçarken mola yerinde, akıllı telefonlara bildirilen fotoğraftan teşhis edilerek, ihbarda bulunulduğu öğrenildi. Gözaltına alınan zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
BİZE ULAŞIN