Keçiören baştan sona bayraklarla donatılacak

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, terör olaylarına karşı ortak tepki koyarak bütün ilçeyi bayraklarla donatmak amacıyla vatandaşlara Türk bayrağı hediye etti

Keçiören baştan sona bayraklarla donatılacak
  1. Haberler
  2. Ankara Başkent
Çarşamba 17.09.2015 ABONE OL
Keçiören'deki bütün binalar milli birliğin sembolü al bayrakla donatılıyor. Keçiören Belediyesi AK Masa Halkla İlişkiler Birimi'ne başvuran vatandaşlara 70x105 cm ebatlarında Türk bayrağı hediye eden Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Bizler Kurtuluş Savaşı'nı, Çanakkale Savaşı'nı Türküyle, Kürdüyle, Çerkeziyle, Lazıyla birlikte büyük bir iman ve birlik ruhu oluşturarak kazandık. Türküyle Kürdüyle hepimiz kardeşiz, akrabayız, aynı ailenin fertleriyiz. Keçiörenliler bu bayrakları evlerinin veya iş yerlerinin balkonlarına, camlarına asarak teröre karşı ortak bir tepki vermiş olacaklar" diye konuştu.

"GÜÇLERİ YETMEZ"
Ak, "Ne dış güçlerin ne de içerideki destekçilerinin terör vasıtasıyla kardeş kavgası çıkarmaya çalışarak, bizleri birbirimize düşürmeye ve kaos ortamı yaratmaya kimsenin gücü yetmeyecek. Buna en güzel yanıt da her yeri Türk bayrakları ile donatmaktır" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU