Yeni Altındağ sezonu açtı

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek Yeni Altındağ Belediyespor Kulüp Başkanı Tamer Açar: "Şampiyonluktan başka düşüncemiz yok"

Yeni Altındağ sezonu açtı
Bu yıl Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele edecek olan Yeni Altındağ Belediyespor, 2015-2016 sezonunu dualar eşliğinde kurban keserek açtı. Kulüp Başkanı Tamer Açar, teknik ekip ve futbolcular, hafta sonu oynayacakları Azatlıspor maçı öncesi birlik ve beraberlik mesajı verdi. Kurban kesiminin ardından tam kadro olarak sahaya çıkan mavi beyazlı futbolcular, düz koşu ve açma germe hareketleriyle hafif tempoda bir idman gerçekleştirdi. Teknik Direktör Özgür Vurur gözetiminde dar alanda 5'e 2 top kapma çalışmasıyla devam eden antrenman, ayak tenisiyle son buldu. Futbolcuların antrenman sırasında oldukça neşeli olduğu gözlendi.

ŞAMPİYONLUK SÖZÜ VERDİ
Yeni sezonun tüm takımlara hayırlar getirmesini dileyen Yeni Altındağ Belediyespor Kulüp Başkanı Tamer Açar, göreve geldiği günden itibaren şampiyonluktan başka hiçbir şey düşünmediklerini ifade etti. Başkan Açar, başarıya giden yolda en önemli unsurun birlik ve beraberlik olduğunu vurguladı ve ekledi: "İyi bir ekip kurduk. Malzemecisinden teknik direktörüne kadar hepsine güvenim tam."
BİZE ULAŞIN