Bayram kardeşlik getirsin

Ankara Valisi Kılıçlar ve Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek başta olmak üzere başkentin önde gelen isimleri Kurban Bayramı'nın memleketimize barış ve kardeşlik getirmesini diledi

Bayram kardeşlik getirsin
Mehmet Kılıçlar / Ankara Valisi: Dini ve milli bayramlarımız, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız müstesna günlerimizdir. Dini hayatımızda özel bir yere sahip olan Kurban Bayramı, millet olarak her yıl adeta yeniden kaynaşıp kucaklaşmamıza, birlik ve beraberliğimizin kuvvet bulmasına vesile olmaktadır. Tüm İslam âleminin Kurban Bayramını yürekten kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Melih Gökçek / Büyükşehir Belediye Başkanı:
Kurban Bayramı'nın, bu topraklar üzerinde birlik ve beraberlik ruhunu daha da güçlendirmesi temennisiyle tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum. Bayramlar mutluluk, dayanışma, birliktelik, paylaşma demektir. Yurt içindeki ve yurt dışındaki bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı kutluyor, ülkemize, milletimize ve tüm dünyaya barış, huzur ve refah getirmesini Allah'tan diliyorum.

Mesut Akgül / Mamak Belediye Başkanı:
Mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, bütün milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum.

Mustafa Ak / Keçiören Belediye Başkanı:
Milletçe birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızın güçlendiği bir bayram geçirmemizi temenni ediyorum.

Fatih Duruay / Gölbaşı Belediye Başkanı:
Aziz milletimizin milli ve manevi değerlerimize sahip çıkması gereken önemli günler yaşıyoruz. Bayram günlerini fırsat bilerek millet olarak 7'den 70'e kenetlenmeye çok ihtiyaç duyduğumuz bir süreçteyiz . Mübarek Kurban Bayramı'nın tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Veysel Tiryaki / Altındağ Belediye Başkanı:
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, uzaktakilerin kavuştuğu, insanların kucaklaştığı, milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği günlerdir. Barışa ve kardeşliğe, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız olan şu günlerde, eriştiğimiz Kurban Bayramı'nda milli birliğimizin daha da güçlenmesini diliyorum.

Alper Taşdelen / Çankaya Belediye Başkanı:
En içten duygularımla bütün halkımızın Kurban Bayramı'nı kutluyorum. Kesilen kurbanların, edilen duaların hepsinin kabulünü diliyorum. Bayramlar, barış için, kardeşlik için, birlik, beraberlik ve dirlik için çok büyük fırsattır. Ülkemizin bu fırsatı en iyi biçimde değerlendireceğine inanıyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

BİZE ULAŞIN