Otonomİ’de 2. etap müjdesi

Başkent Otomotivciler Derneği’nin hayata geçirdiği Otonomi projesinin 2. etabı için kollar sıvandı. Otel ve Alışveriş Merkezi inşa edilecek proje Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyüğü olacak

Otonomİ’de 2. etap müjdesi
Başkent Otomotivciler Derneği Başkanı Aydın Erkoç, S.S Başkent Otomotivcileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Olağan Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada Otonomi'nin ikinci etabı için çalışmalara başlanacağının müjdesini verdi. Başkan Erkoç "Bu önemli projede ilk etabı tamamladık ve tüm işyerlerimiz faaliyete geçmeye başladı. Esnaf arkadaşlarımızdan çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bir çoğu şehir merkezindeki eski işyelerinden daha fazla araba satmaya başladıklarını fiziki ve teknik imkanlarının da daha iyi hale geldiğini söylüyor ve bu da bizi çok mutlu ediyor" dedi. Erkoç "Biz birlikte nasıl büyük engelleri aşıp sadece Ankara'ya değil Türkiye'ye bu önemli tesisi kazandırdıysak şimdi de 2.etapla bize daha da güç katacak ve Ankaramızı da önemli bir cazibe merkezi haline getirecek alışveriş merkezi, iş yerleri ve otel projemizin de tanıtım heyecanını yaşıyoruz. Burada inşa edilecek tesisler hem marka değerimizi pekiştirecek hem de maddi anlamda gücümüze güç katacak" diye konuştu.

Otomobil müzesi de olacak
Başkan Aydın Erkoç, proje kapsamında outlet AVM, iş merkezleri, otomobil müzesi, otopark, 5 yıldızlı termal otel ve kongre merkezi yapılmasını planladıklarını söyledi.
BİZE ULAŞIN