Tuzluçayır’a operasyon

Ankara Emniyeti, Vali Ercan Topaca’nın talimatı ile Mamak’ın Tuzluçayır Mahallesi’ne bin 200 polisle “Huzur” operasyonu düzenledi

Tuzluçayır’a operasyon

11 gün önce Hatay Valiliği'nden Ankara Valiliği'ne atanan Vali Ercan Topaca, göreve geldiği günden itibaren deyim yerindeyse oturmadı. Gece gündüz başkent sokaklarında dolaşan Vali Topaca, polis ekipleri ile birlikte kentin asayişini sağlamak için çalışmalar yürütüyor. 11 gün içerisinde 2 huzur operasyonu düzenleyen Vali Topaca şimdide Mamak'ın Tuzluçayır Mahallesi'ne bin 200 polisle operasyon düzenledi.

TÜM ŞUBELER KATILDI
Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen operasyona Mamak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra, Terörle Mücadele, Organize, Mali, Kaçakçılık, Narkotik, Özel Harekat, Trafik Denetleme ve Foto Film Şube müdürlüklerinden yaklaşık bin 200 personel katıldı. Polis ekipleri, bölgede kurulan kapama noktalarında şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde uygulama gerçekleştirirken, Asayiş, TEM ve Çevik Kuvvet ekiplerince ise ara sokaklarda şüpheli şahıslara yönelik kimlik kontrolleri yaptı. Uygulamalar sabah saatlerine kadar devam etti.

BİZE ULAŞIN