Oğul Cavcav başkanlığa talip

Hayatını kaybeden Gençlerbirliği’nin efsane başkanı İlhan Cavcav’ın oğlu Murat Cavcav, yarın gerçekleşecek olağanüstü seçimde başkanlık için aday olacağını açıkladı

Oğul Cavcav başkanlığa talip
Gençlerbirliği'nin efsane başkanı ve kulübün babası olarak nitelendirilen İlhan Cavcav'ın vefat etmesinin ardından oğlu Murat Cavcav başkanlığa aday olacağını açıkladı. Cavcav, yarın yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurulu'na Gençlerbirliği'nin tüm üyelerini davet ederken, Gençlerbirliği için çok önemli kararlar alacaklarını kaydetti. Murat Cavcav kulübün sitesinden yaptığı açıklamada, "Başkanımız İlhan Cavcav'ı 22 Ocak 2017 günü ebediyete uğurladık. Gençlerbirliği yaşadığı sürece onun adı da yaşayacaktır. Bu gerçek, başkanımızın hem vekili hem oğlu olarak beni daha da sorumlu kılıyor"ifadelerini kullandı.

"GÖRE VE HAZIRIM"

Murat Cavcav ayrıca, "Camianın desteği Başkanımız İlhan Cavcav'ın bıraktığı bayrağı daha ileri taşımak konusunda bana güven verdi. Camiamızı, İlhan Cavcav'ı ve beni yakından tanıyan bir yönetim kurulu listesiyle beraber genel kurulun onayını alarak önümüzdeki dönem Gençlerbirliği'ne hizmet etmeye hazırım"dedi.
BİZE ULAŞIN