Ankaragücü’nde Niğde hazırlığı

Hafta sonu oynanacak Niğdespor maçı öncesi konuşan A.Gücü Başkanı Yiğiner, kalan maçları kayıpsız olarak geçirmek istediklerini söyledi

Ankaragücü’nde Niğde hazırlığı

Ankaragücü, hafta sonu oynadığı Tokatspor karşılaşmasının ardından yaptığı antrenmanla, Spor Toto 2. Lig yirmi dördüncü haftasında Niğde Belediyespor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başladı. Antrenmanı Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner de izledi. Beştepe Tesislerinde teknik direktör İsmet Taşdemir yönetimindeki idmanda Tokatspor maçında forma giyen oyuncular rejenerasyon çalışması yaptı. Diğer oyuncular ise antrenmana ısınma hareketleriyle başladı ve ardından gruplar hâlinde 5'e 2 top kapma çalışması yaptı. Antrenmanın ana bölümünde ise dar alanda iki grup halinde çift kale maç gerçekleştirildi. Takımda sakat ve cezalı oyuncu ise bulunmuyor.

"ANKARA TAKI MINA SAHİP ÇIKTI "
Antrenman öncesi teknik heyet ve futbolcularımızla kısa bir süre sohbet eden Başkan Yiğiner, "Önümüzde bizi bekleyen zorlu bir süreç var. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Kalan maçlarda en iyi mücadeleyi sergileyip sezon sonunda arzulanan başarıya ulaşacağımıza dair en ufak bir endişe duymuyoruz. Sizlere düşen birlik beraberlik içerisinde çok çalışarak kalan maçları kayıpsız geçirmenizdir" dedi. Son yaşanan olaylar sonrasında camiada müthiş bir kenetlenme oluştuğuna dikkat çeken Yiğiner, Ankara takımına sahip çıktı, Ankara takımına güveniyor ve inanıyor" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN