Biri zirveye biri kümeye

Gençlerbirliği bugün lider Beşiktaş’a konuk olurken Osmanlıspor ise kümede kalma mücadelesi veren Gaziantep’i evinde ağırlayacak

Biri zirveye biri kümeye
Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında başkent temsilcileri kritik randevulara çıkıyor. Ligin zirvesini yakından ilgilendiren maçta Gençlerbirliği, lider Beşiktaş ile İstanbul'da karşı karşıya gelecek. Saat 19. 00'da başlayacak mücadelede hakem Serkan Çınar düdük çalacak. 32 puanı bulunan Gençlerbirliği ligde 10. sırada yer alıyor.

BAŞKENTTE KRİTİK RANDEVU
Kasımpaşa yenilgisinin ardından Mustafa Reşit Akçay'ın istifası ile sarsılan Osmanlıspor yeni hocası Hamza Hamzaoğlu yönetiminde ilk resmi maçına bugün ligin son sırasında yer alan Gaziantepspor'a karşı çıkacak. Hamzaoğlu, takımı ile ilk galibiyetini taraftarı önünde almak isterken Gaziantep ise başkentte puanla dönerek ligde kalma umutlarını son haftalara sürdürecek. Saat 16.30'da Osmanlı Stadı'nda oynanacak mücadeleyi hakem Halis Özkahya yönetecek.

İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ
Öte yandan Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan yönetim kurulu üyeleri ve şube başkanlarından oluşan bir heyetle Gençlerbirliği Tesislerinde yeni kulüp Başkanı Murat Cavcav'ı makamında ziyaret etti. Ankara Kulübü Derneği'nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav ise kurumsal ilişkilerin geliştirilmesi konusunda her türlü işbirliğine hazır olduklarını vurguladı.
BİZE ULAŞIN