Ankaragücü: "Önceliğimiz şampiyonluk"

Bugsaşspor maçı öncesi ve sonrasında yaşanan olaylar nedeniyle üzgün olan Ankaragücü yönetimi, amaçlarının polemik değil şampiyonluk olduğunu söyledi

Ankaragücü: Önceliğimiz şampiyonluk
Tuzlaspor karşılaşmasına odaklanan Ankaragücü'nde yönetim, geçtiğimiz hafta sonu Ostim Stadı'nda oynanan Bugsaşspor maçı öncesi ve sonrası stat dışında yaşanan olaylar nedeniyle üzgün. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, olayların farklı yerlere çekilerek polemik konusu yapılmasının doğru olmadığı vurgulandı.

"HATA İSTEMİYORUZ"
Açıklamada şöyle denildi: "MKE Ankaragücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak gereksiz polemiklerin içerisinde yer almak yerine enerjimizi kalan dört maç için harcamayı daha doğru buluyoruz. Sadece şampiyonluğa odaklanarak, kimin ne dediği, yaşanan olayları nereye çektiğinden ziyade kalan maçlarımızı kazanıp, şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken hata yapmak istemiyoruz."

"İNANCIMIZ TAM"
Önceliklerinin Ankaragücü'nü şampiyon yapmak ve camianın beklediği kupayı Ankara'ya getirmek olduğunu vurgulayan kulüp yönetimi, "Allah'ın izniyle Lig'i zirvede bitirip şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Lig bittikten sonra yönetim kurulu olarak gerekli değerlendirmeleri yapıp, bunu da kamuoyu ile paylaşacağız" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN