Ankara’nın lider perde markası Perdore

Yenilediği teknolojisi ile sektörüne farklılık getirmeyi amaçlayan Perdore Perde, Çayyolu, Etlik ve Dikmen’deki 4 şubesi ile hizmet veriyor. Firma özel tasarım ürünleriyle de dikkat çekiyor

Ankara’nın lider perde markası Perdore
Perde sektöründe her zaman bir adım önde olmayı hedefleyen Perdore, hizmet anlayışını üst seviyelere çıkarmak için çalışıyor. Teknoloji ile sektörüne farklılık getirmeyi hedefleyen Perdore Perde'nin çalışmalarını Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Güvenir'den dinledik.

Öncelikle Perdore Perde ne zaman kuruldu? Bugünlere nasıl geldi?
Güven Mefruşat olarak 1984 yılında Perdore Perde'nin temellerini attık. İş hacmimiz gün geçtikçe gelişti. 1990 yılından itibaren de Perdore Perde markası altında hizmet vermeye devam ettik.

Perdore Perde denildiğinde akıllarda sadece perde mi canlanmalı?
Evet, Perdore Perde denildiğinde akıllara sadece perde gelir. Kısacası markamızın dallanıp budaklanmasını istemedik. Köklerimiz sektör adına neye dayanıyorsa o çizgide devam ettik. Bugün de Perdore Perde markasının altında yaklaşık 100'e yakın farklı marka barındırıyoruz...

Ankara'da kaç şubeyle hizmet vermektesiniz.
Şuan Ankara'da Çayyolu, Etlik ve Dikmen'de bulunmak üzere dört şube ile hizmet veriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile şube sayımızı çok yakında artırmayı planlıyoruz.

Günümüzde perde trendi nedir?
Günümüzde perde trendi, sistem perdeler olarak öne çıkıyor... Biz de Perdore Perde olarak Ar-Ge'sini yapıp geliştirdiğimiz 'Perdore sistem'le bu trendin öncülerinden olduk. Sistem genel olarak her tarza ve mimariye, hem butik hem de endüstriyel üretim yapma imkanı sunuyor...

ÖZEL PERDE TASARIMLARI
Müşterilerinizin istekleri doğrultusunda tasarımlar yapıyor musunuz?
Evlerinde ölçülerini alıp mimari projelerini çıkartıyoruz. Ardından fotoğraf çekimi ile sanal ortamda perdenin evlerine nasıl bir atmosfer katacağını gösterip üretime başlıyoruz. Ürünü teslim ettikten sonra işimiz bitmiyor. Her türlü aksaklıkta müşterilerimizin ihtiyacını karşılıyoruz.

Son olarak neler söylemek istersiniz?
Hep birlikte oluşturduğumuz bu değeri, gelecek kuşakların da temel ilkelerimiz olan doğruluk ve dürüstlüğün ışığı altında her zaman olduğu gibi kendimizle yarışarak verdiğimiz sözlerin arkasında durarak kendi çıkarlarımızı değil, müşterilerimizin çıkarlarını göz önüne alarak devam ettireceğimize inanıyoruz. Yaratıcılığımız ve en son teknolojileri kullanarak elde ettiğimiz üretkenliğimiz sayesinde sınır tanımayan bir çeşitliliğe ve büyük hedefler için en iyi seçim olma seviyesine ulaştık. Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için her gün dinamik bir şekilde çalışıyoruz. Hedefimiz daima siz müşterilerimize kaliteyi sunmak olacaktır. Bu hedefe ulaşmak için insana ve son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmiyoruz ve vazgeçmeyeceğiz.
BİZE ULAŞIN