CK Mobilya konseptini yeniledi

Cevdet Karakoç tarafından 1974’te kurulan CK Mobilya, 40 yıllık tecrübesini yepyeni tasarımlarına yansıtmanın heyecanını yaşıyor

CK Mobilya konseptini yeniledi
Başkentte Cevdet Karakoç tarafından 43 yıl önce kurulan CK Mobilya, yurt içine ve yurt dışına yıllardır hizmet veriyor. Köklü bir geçmişe bir geçmişe sahip olan CK Mobilya klasik, neo klasik, avangard ve modern tarzla özgün tasarımlarını elit müşteri grubuna hitap edecek şekilde sunuyor. Tasarımlarında kendisine özgü bir çizgi oluşturan CK Mobilya'nın showroom'unu ziyaret edenler farklı tarz ve tasarımlarda mobilyaları inceleme şansı buluyor.

SANATSAL DOKUNUŞ
Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan CK Mobilya'nın Sitelerdeki 3 bin 500 metre karelik showroom'unda farklı beğenilere yönelik olarak birçok seçenek sunuluyor. CK Mobilya, yemek odası, koltuk takımı, tv ünitesi, yatak odası ürün gruplarıyla bir evde ihtiyaç duyulan tüm detayları tek adreste sağlamanın avantajını yaşıyor. Tasarımlarında işlevselliğin yanında sanatsal ve estetik değerleri de gözeten CK Mobilya'da müşteriler için yaşam alanlarını özel kılacak birçok alternatif bulunuyor. Bireysel müşterilerinin yanı sıra 'C&K Home Proje' olarak birçok mekanın tasarımını da gerçekleştiren CK Mobilya, villa ve daire dekorasyonunun yanı sıra butik otel, VIP salon gibi alanlar için de profesyonel iç mimari kadrosuyla özel projeler hazırlıyor.
BİZE ULAŞIN