Mobilyada masif şıklığı İmhotep’le yaygınlaşıyor

İmhotep Country Furniture, yüzde 100 doğal malzemeden üretilen mobilyalarıyla şıklığın adresi

Mobilyada masif şıklığı İmhotep’le yaygınlaşıyor
Başkentte 15 yıldır hizmet veren İmhotep Country Furniture, genç ve dinamik ruhu ile evlere son trend Masif Country mobilyalar sunuyor. Yüzde 100 doğal malzemelerden üretilen masif mobilyalar daha uzun ömürlü kullanılabiliyor. Mobilyalarında doğal ağaçların yanı sıra su bazlı ve insan sağlığına zararsız boya ve cilalar kullanan İmhotep Country Furniture, "Önce insan sağlığı" diyerek diğer üreticilere örnek teşkil ediyor. Country tarzı mobilya üretimine ağırlık veren firma, geçmişin el işçiliğini, ahşabın sıcaklığıyla, klasik mobilya yorgunluğundan uzaklaştırarak evlere nostaljik bir hava katıyor. İmhotep Country Furniture kalıplamış mobilyacılığın dışına çıkarak evlere zengin bir görünüm sağlıyor.

ÖZEL PROJE SEÇENEĞİ
Özel projelere yönelik ürünler tasarlayan İmhotep Country Furniture, evlerin yanı sıra otel, cafe, restoran ve ofis gibi mekanlara yönelik çözüm önerileri de sunuyor. Profesyonel ekibiyle birlikte mutfak, banyo tasarım ve uygulamaları da gerçekleştiren marka, ahşabı tüm doğallığı, sıcaklığı, kalitesi, dokusu ve konforuyla yaşam alanlarına taşıyor. Zaman içerisinde oluşan geniş müşteri portföyüyle dokunduğu mekanları değiştirmeye yeni sezonda da devam eden İmhotep Country Furniture, önümüzdeki dönemde ihracat potansiyelini artırarak yurt içinin yanı sıra yurt dışında da daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor. Firma, tüm bu süreçte, ''kayıtsız müşteri memnuniyeti'' ilkesini kendine yol gösterici ediniyor.

BAHARA ÖZEL YEPYENİ TASARIMLAR MAĞAZADA
Mobilya ve dekorasyon alanında dünya trendlerini yakından takip eden marka, bahar ve yaz sezonuna özel tasarımlarıyla şık ve rahat yaşam alanları tasarlamaya devam ediyor. Doğallık anlayışının ağır bastığı tasarımlarda bu mevsimlere özgü renk ve dokular ön plana çıkıyor. Bugün Ankara Siteler'deki Karacakaya Caddesinde müşterilerine hizmet vermeye devam eden İmhotep Mobilya, baharın gelişiyle evlerinize yeni bir nefes aldırmayı istiyor.
BİZE ULAŞIN