Mobilyada SEÇME dönemi

59 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Seçme Mobilya, sahip olduğu tecrübe ve kalite ile sektörün en iddialı isimlerinden... Hakan Seçmeler hedeflerini anlattı

Mobilyada SEÇME dönemi
Dekorasyon, uzun geçmişi olan bir kültür... Özellikle yılların getirdiği farklı stillere hakim olmuş bir marka dekorasyonunun her alanında etkin bir bilgi birikimine sahip olur... İşte bu özellikleriyle Seçme Mobilya, sahip olduğu 59 yılı aşkın tecrübesiyle dekore etmek istediğiniz alana uzman eliyle dokunuyor. Geçmişin birikimiyle geleceği daha iyi gören firma, tasarım alanında modaya öncülük ediyor.

KALİTE, KONFOR, ERGONOMİ
Kaliteyi konforu ve ergonomiyi her tasarımında bir araya getirmeyi başaran Seçme Mobilya'yı firma sahibi Hakan Seçmeler'den dinledik. Seçmeler "Her ürüne aynı hassasiyeti ve özeni gösteriyoruz. Firma tasarımlarının tamamı kendimize ait ve patentli olarak üretiliyor" dedi. Tasarım ve ergonominin birbirini tamamlayan iki unsur olduğunu belirten Seçme "Kalite faktörünün ışığı altında yeni ürünler ortaya çıkararak, müşterilerilerimize hak ettiği kaliteyi sunmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizin tamamında aynı kaliteyi yakalayabilmek için teknolojiden faydalanıyoruz. Ürünlerimiz ham madde oluşumundan üretim aşamasına ve müşterilerin mekânına gidene kadar 8 farklı aşamadan ve incelemeden geçiyor. Bu sayede ürünlerini hatasız ve eksiksiz bir şekilde ulaşıyor" diye konuştu.

EVİNİZ İÇİN KONSEPT TASARIMLAR
Seçme "Yatak odası, yemek odası, tv üniteleri, koltuk takımları, köşe oturma grupları, sehpalar, aksesuarlar ve aklınıza gelebilecek her şeyi Seçme Mobilya'nın Modern Koleksiyonu'nda bulmanız mümkün. Ankara Siteler'de bulunan 3 mağazamıza ek olarak Adana, Konya, İzmir, Urfa ve Rusya-Moskova'da bulunan mağazalarımızla yurt içi ve yurt dışı pazardaki yerimizi koruyoruz. Bunun yanı sıra Ankara Siteler'deki Mid Century mağazamız ile geçmişten günümüze provencial haute cauture, colonial ve %100 masif ürünlerden oluşan her biri farklı konsepteki ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz" görüşünü dile getirdi.

SEÇME MOBİLYA, CNR İMOB FUARI'NDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Türkiye'nin en büyük mobilya üreticilerinden olan Ankara, 30 Mart-2 Nisan tarihlerinde mobilya fuarına ev sahipliği yaptı. CNR İMOB organizatörlüğünde Congresium'da düzenlenen fuarda yer alan Seçme Mobilya, yeni koleksiyonuyla ilgi odağı oldu. Yurt içi ve yurtdışından yoğun bir ziyaretçi trafiğinin yaşandığı fuarda sitelerdeki üretici firmalara büyük bir prestij sağlandı.
BİZE ULAŞIN