Kadınlar sordu Selva Çam cevapladı

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Kahramankazanlı kadınlara yeni anayasayı anlattı

Kadınlar sordu Selva Çam cevapladı
AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Selva Çam, AK Parti Kahramankazan İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen "Kadınlar Soruyor" konulu etkinlik kapsamında Kahramankazanlı kadınlarla bir araya geldi. Kahramankazan Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ün eşi Meral Ertürk ile Kahramankazanlı kadınlar katıldı. Çam, etkinlik kapsamında, AK Parti'nin "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi" teklifi hakkında bilgi vererek, kadınlardan gelen sorularını yanıtladı.

EKONOMİK İSTİKRAR GELECEK
Referanduma sayılı günler kaldığını belirten Çam "Artık son dönemeçte kadınların zihinlerindeki tüm soruların artık cevap bulduğunu görüyoruz" dedi. Saha çalışmalarında kadınların artık daha net şekilde "evet" dediklerini aktaran Çam, "Biz çalışmalarımızda hep istikrara vurgu yapıyoruz. Kadınlar ilk baştan beri bu sistem bize ne getirecek diye sorduklarında ekonomik anlamda da bize ne getireceğini soruyorlar. Çünkü daha çok ev hanımları evin ekonomisiyle de ilgilendikleri için. Biz istikrara vurgu yaparak, bu sistemin istikrarı getireceğini anlatıyoruz. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'mizle birlikte koalisyonların ortadan kalkacağını, ülkemizin dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına gireceğini vurguluyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN