İnşaatta can pazarı

Göçük altında kalan inşaat işçisini çıkarmak için arkadaşları ve ekipler seferber oldu Yoğun çabalar sonucu göçük altından çıkarılan işçi Mustafa Tok, tedavi altına alındı

İnşaatta can pazarı
Başkentte devam eden bir inşaat çalışması sırasında göçük meydana geldi. Göçük altında kalan bir işçi itfaiye ekiplerinin çalışmalarının ardından yaralı olarak kurtarıldı. Olay, 17.00 sıralarında Çankaya'da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Birlik Mahallesi 497. Sokak ile 499. Sokak'ın kesiştiği noktada devam eden bir inşaatta göçük meydana geldi. Göçüğün meydana geldiği sırada çalışma yapan tesisatçı Mustafa Tok, toprak altında kaldı. Durumu fark eden çalışma arkadaşları, hemen polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi.

İŞÇİNİN DURUMU İYİ
Bölgeye gelen itfaiye ekipleri, toprak altında kalan Tok'u çıkarmak için çalışma başlattı. Tok'un arkadaşları da göçük altında kalan mesai arkadaşlarını çıkarmak için seferber oldu. Yoğun çabalar sonucu göçük altından çıkarılan Tok, sedyeye alınarak arkadaşları ve 112 Acil sağlık ekiplerinin yardımıyla ambulansa taşındı. Durumunun iyi olduğu öğrenilen inşaat işçisi, tedavi edilmek üzere hastaneye götürüldü.
BİZE ULAŞIN