Bu kadar mı Ankaragüçlüsünüz

Büyükşehir Meclisi’nde A.Gücü tartışması yaşandı. Başkan Gökçek, CHP’li Dereli’ye “Niye yardım çıkarmadınız. Bu kadar mı Ankaragüçlüsünüz?”dedi

Bu kadar mı Ankaragüçlüsünüz
Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısı Başkan Melih Gökçek'in katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıya Başkan Gökçek'le CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli arasındaki Ankaragücü tartışması damgasını vurdu. Dereli'nin A.Gücü üzerinden siyasi istismarda bulunduğunu söyleyen Gökçek, "Bağırta bağırta alacağım" sözünü kulüp içerisinde yer alan CHP'liler için söylediğini ifade etti."ANKARAGÜCÜ'NE ARSA ALACAĞIZ"
Kulübün yönetimine önümüzdeki sezondan itibaren talip olduğunu belirten Gökçek, "A.Gücü'ne arsa alacağız, arsa aldıktan sonra değerlendireceğiz, satacağız. A.Gücü'nün, hiç olmazsa şöyle 100 trilyon gücü olacak. Ondan sonra patlayacak. Yardım için hepinizden söz alacağım. Siyasete alet etmeyelim, elbirliğiyle gidelim. CHP'den para verip yönetime girecek olanlar varsa, onları da yönetime alacağız. Elinizi cebinize atacaksınız" dedi. Gökçek kendisini hafta sonu oynanacak Kastamonu maçına davet eden Dereli'ye de, "Ben son senenin propaganda A.Güçlü'sü değilim. Bu sene kalkıp siyasi istismar için oraya gidiyorsunuz. Siz bundan önce A.Gücü maçlarına giden birisi falan değildiniz. Alper (Taşdelen) senin sözünden çıkmaz… Belediye Meclisi'nden 1 milyon çıkartın… Biz sizin iki katınızı verelim dedik. Niye çıkarmadınız meclisinizden? Bu kadar mı Ankaragüçlüsünüz? Niye gidiyorsun Editör: Fatih YILMAZ - Tasarım: Gizem YAZMACI Kastamonu'ya? El sallamaya mı?" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN