Keçiören’de huzur operasyonları sürüyor

Keçiören’de belediye ve Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı huzur operasyonları hız kesmeden devam ediyor. Önceki gece 65 park ve 25 işyerinde tarama yapıldı

Keçiören’de huzur operasyonları sürüyor
Keçiören Belediyesi zabıtası ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden 20 ekibin katılımıyla huzur operasyonu düzenlendi. Operasyonla Keçiören'de olması muhtemel olayların önceden önlenebilmesi, işlenmiş suçların firari sanıklarının yakalanması, uyuşturucu madde bulunduran, kullanan veya satan şüphelilerin tespit edilmesi, huzur ve güven ortamının muhafazası amaçlanıyor. Saat 20.00 -24.00 arası gerçekleştirilen huzur operasyonunda 381 kişinin PTS ve GBT araştırmaları yapılırken, 65 parkta da tarama yapıldı. Araç kontrollerinin de yapıldığı operasyon kapsamında 25 işyerinden 5'ine cezai işlem uygulandı.

DAHA HUZURLU OLACAK
4 kişinin de yakalandığı operasyonların belirli aralıklarla devam etmesi bekleniyor. Huzur operasyonlarına zaman zaman bizzat katılan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Hem uyuşturucu ile alakalı hem de Kabahatler Kanunu kapsamında suç teşkil edecek konularla ilgili polis ve zabıta teşkilatımız ortak bir çalışma yapıyor. Keçiören'in huzurlu ve güvenli olması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN