‘Mücadelemiz daha büyük bir şevkle devam edecek’

‘Mücadelemiz daha büyük bir şevkle devam edecek’ Referandum sonrası teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki, “Mücadelemiz devam edecek” dedi

‘Mücadelemiz daha büyük bir şevkle devam edecek’
Referandum sonrasında AK Parti ilçe teşkilatıyla bir araya gelen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, bu süreçte özveriyle görev yapan ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle temsilcilerinin tüm fertlerine teşekkür etti. Tiryaki "Milletimiz kardeşlik atmosferi içerisinde sandığa giderek sivil anayasa için oy kullandı ve tüm dünyaya birlik ve beraberliğimizi bir kez daha gösterdi. Altındağlılar tercihini daha güçlü ve yeni Türkiye'den yana kullandı. Bugün Türkiye'yi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde hep beraber şekillendirme zamanıdır. Bundan sonra bize düşen çok daha fazla çalışmak, 13 yıldır sürdürdüğümüz mücadeleyi daha büyük bir şevkle devam ettirmektir. Rabbim mahçup etmesin" dedi. AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca da referandum sürecinde Altındağ teşkilatının tüm toplumu kucaklayarak örnek bir çalışma gerçekleştirdiğini, emeği olan herkese tek tek teşekkür ettiğini, aynı sağduyunun bundan sonra da devam etmesini dilediğini söyledi.

"80 MİLYONLUK AİLEYİZ"
Güçlü Türkiye, Güçlü Altındağ için çok çalışacağız Türkiye bugün dünden daha güçlü bir ülkedir. Altındağlılar her seçimde olduğu gibi bu referandumda da yüzde 64 evet oyuyla bizi onurlandırdı. 80 milyonluk bir aile olarak, kenetlenerek geleceğe yürüyeceğiz. Bugün, Türkiye'yi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde hep beraber şekillendirme zamanıdır" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN