Ünlü isimlerden küç

Tedavisine başkentte devam edilen Çorumlu küçük Duru’ya ünlü isimlerden destek mesajı yağdı. Duru’nun hastanede tasarladığı ayraçlara da ilgi büyük

Ünlü isimlerden küç
Çorum'da bir süredir kanser hastalığı ile mücadele eden ve Ankara'da tedavi gören 11 yaşındaki Duru Apraş'a ünlülerden destek mesajları yağıyor. Bahçelievler Ortaokulu 5'inci sınıf öğrencisi Duru Apraş'a, geçen yıl lenfoma kanseri teşhisi konuldu. Erol Olçok Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmeye başlayan Apraş, hastalığının ilerlemesi üzerine Ankara'ya sevk edildi. Ankara'da kemoterapi tedavisi görmeye başlayan Duru'ya moral vermek amacıyla siyaset ve sanat camiasından çeşitli isimler, gerek sosyal medya üzerinden gerekse ziyaretine giderek destek verdi.

TİLKİ'DEN KLİPLİ MORAL
Tedavisi nedeniyle hastaneden ayrılamayan Duru, hediyelik eşyalar yapmaya başladı. Türkiye'nin ünlü isimleri de Duru'nun kendi tasarladığı kitap ayracı, süs eşyalarını almak için sıraya girdi. Fenerbahçe'nin ünlü yıldızı Robin Van Persie, Duru'ya en kısa zamanda iyileşeceğini belirterek güçlü olmasını istedi. Sarı-lacivertli ekipten Volkan Şen ve Ozan Tufan da Duru'ya 'geçmiş olsun' dileklerini ileterek en kısa sürede aralarında görmek istediklerini belirttiler. Ünlü modacı Uğurkan Erez ve İvana Sert ise minik Duru'nun kitap ayraçlarının çok güzel olduğunu belirtirken, Beşiktaşlı futbolcu Cenk Tosun ise sosyal medya hesabından, "Merhaba Duru, yaptığın kitap ayraçları çok hoşuma gitti. Bayıldım doğrusu. Ben de onlardan almak isterim. Umarım her şey gönlünce olur. İyi ki varsın, seni çok seviyoruz" ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncu Bekir Aksoy, Duru'dan yaptığı kitap ayraçlarından almak istediğini belirterek her şeyin gönlünce olmasını istedi. 16 yaşındaki popçu Aleyna Tilki de hastanede ziyaret ettiği Duru ile düet yaptı.
BİZE ULAŞIN