Şampiyonluğa az kaldı

Efeler Voleybol Ligi’nde, final serisinin 2. maçında Arkasspor’u 3-1 mağlup eden Halkbank, seride durumu 2-0’a getirdi. Halkbank İzmir’deki maçı da kazanırsa şampiyon olacak

Şampiyonluğa az kaldı
Halkbank, Efeler Voleybol Ligi'nde final serisinin 2. maçında Arkasspor'u 3-1 mağlup etti. İki takım arasındaki 3. maç, yarın İzmir'de oynanacak. Halkbank, 3. maçı da alması halinde şampiyonluğa ulaşacak. Halkbank Erkek Voleybol Takımı'nın antrenörü Slobodan Kovac, "Şu ana kadar bir şey kazanmadık, sadece kupaya giden yolda iki adım attık" dedi. Avrupa Şampiyonlar Ligi'nden elendikten sonra lig şampiyonluğunun daha da önem kazandığını ve bunun normal olduğunu ifade eden Sırp teknik adam "Bütün konsantrasyonumuzu buraya yöneltmek zorundayız. Buraya ilk geldiğimde takımı özellikle Avrupa maçlarına hazırlamak için yeterli zamanımız yoktu ama hatırlanacağı gibi Belogorie Belgorod'a karşı burada oynadığımız son maçı kazanmıştık. Sadece hazırlık döneminin yetersiz olmasıyla ilgili diye düşünüyorum. O günden bugüne de performansımızı artırdık" ifadelerini kullandı.

KAZANMAK İSTİYORUZ
İzmir'de yarın yapacakları 3. maçın zor bir maç olacağını bildiklerini kaydeden Kovac, "Artık hedefimizi koymuş durumdayız, kazanmak istiyoruz. Oraya da bunun için gideceğiz. Şu ana kadar bir şey kazanmadık, sadece kupaya giden yolda iki adım attık. Şu an istatistiklere ya da sıralamalara bakmamaya çalışıyoruz. Önümüzde sadece bir sonraki maç var, onu kazanmak istiyoruz" dedi.

ZİRAAT MAĞLUP OLDU
Efeler Voleybol Ligi playoff turu üçüncülük serisinin 2. maçında, Ziraat Bankası'nı 3-1 mağlup eden Fenerbahçe, seride durumu 1-1'e getirdi. Seride 2 galibiyet alan takım lig üçüncüsü olacak. Serini 3. ve son maçı yarın İstanbul'da yapılacak. Burhan Felek Salonu'ndaki karşılaşma saat 18.00'de başlayacak.
BİZE ULAŞIN