Ankara’da mavi hayal olmaktan çıkıyor

Sektörde başarılı işlere imza atan Kaşmir Yapı Ankara’nın çehresini değiştirecek projeler yapmaya devam ediyor

Ankara’da mavi hayal olmaktan çıkıyor
Ankara, Kaşmir Yapı AŞ güvencesinde iki yeni proje ile tanışıyor. Eryaman'ın benzersiz lokasyonunda konumlanan Kaşmir Mavi Orkide; ferah ve modern daireleri, Göksu Parkı'nın en yakınında konumlanmasıyla, yanı başında yer alan Kaşmir Center AVM ile yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. Eryaman'da Kaşmir Göl Evleri'ni tamamlayan ve 1438 konutluk yaşam alanını Ankaralılarla buluşturan Kaşmir Yapı AŞ, şimdi yepyeni bir projeyi beğeniye sunuyor. 30 Nisan Pazar günü yapılan ve yoğun ilgi gören lansmanda "Daha fazla mavi şimdi daha yakın" sloganı ile tanıtılan Kaşmir Mavi Orkide, hem konut hem de alışveriş merkezini bir arada sunmasıyla dikkat çeken bir proje. Ankara'nın yükselen yatırım değerlerinden birisi olan Eryaman'da kurgulanan proje, 525 adet 4+1 konuttan oluşuyor.

HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR
Yalnızca bugünün değil yarının da ihtiyaçlarına seslenen Kaşmir Mavi Orkide; lokasyonundan mimarisine, malzeme seçiminden sosyal donatılarına titizlikle çalışılmış, yüksek standartlı bir proje. İşlevselliğin ön planda tutulduğu projede ferah ve konforlu dairelere, sakinlerinin yaşamına değer katacak pek çok sosyal donatı eşlik ediyor. Kapalı yüzme havuzundan fitness salonuna, yürüyüş parkurundan hemen her kademesinde Göksu Gölü manzaralı seyir meydanına, çocuk oyun alanından saunaya pek çok ayrıcalık sunan proje, her bir daire için 2 kapalı otoparkı ve 7/24 sunduğu güvenlik hizmetiyle de hayatı kolaylaştırıyor

ANKARA'YI MAVİYE ÇEVİRECEK PROJE
Bulunduğu bölgede Göksu Park'na en yakın konumu ile eşsiz göl manzarasını dairelere konuk eden Kaşmir Mavi Orkide, Ankara'nın nadide yerlerinden birisinde yer almanın avantajlarını cömertçe sunuyor. Göl manzarasının yanı sıra özenle oluşturulmuş ve biyolojik göleti ile daha da zenginleştirilmiş peyzaj alanları da doğanın ahengini ve dinginliğini yaşam alanlarına taşıyor.

KAŞMİR CENTER AVM İDDİALI GELİYOR
Kaşmir Mavi Orkide konutlarının hemen yanında konumlanan Kaşmir Center, bölgenin ihtiyaçlarına cevap veren markaları, kafe ve restoranları ile yeni buluşma merkezi olmaya hazırlanıyor. Kademeli meydanları, süs havuzları, özel peyzaj uygulamaları, kendine ait otoparkı ile alışveriş keyfini artıran Kaşmir Center, Eryaman'ın ve Ankara'nın çekim merkezi olmaya aday. Ankara'da bir ilki de gerçekleştiren Kaşmir Center, göl manzaralı tek AVM olma özelliğini taşıyor. Kaşmir Yapı AŞ güvencesi ile Ankaralılarla buluşmaya hazırlanan Kaşmir Mavi Orkide; yepyeni bir yaşam deneyimini, maviyi ve keşfetmeye değer bir hayat tarzını bir araya getiriyor.
BİZE ULAŞIN