Çubukspor yönetimi transfere hızlı başladı

BAL Ligi’nde mücadele eden Çubukspor yönetimi, ilk hedeflerinin takımı başarıya taşıyacak bir kadro kurup daha sonra da şampiyon olmak olduğunu açıkladı

Çubukspor yönetimi transfere hızlı başladı
Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Çubukspor'un yeni yönetimi belirlenirken ilk transfer haberleri de gelmeye başladı. Nevşehir Gücü, Yozgat, Keçiören Spor ve Kızılcahamam gibi takımları çalıştıran Başarılı teknik direktör Tahir Çopur ile anlaştığını duyuran Çubukspor Başkanı Mustafa Akkaya, Adıyamanspor'da oynayan Rıfat Merzifonluoğlu'nu Çubukspor'a transfer ettiklerini söyledi.

HEDEF ŞAMPİYONLUK
Transferden sorumlu Deda İncesu, Eyüp Kocabaş, Tayfun Aydoğan, Ahmet Kılıç ve Dursun Korkmaz'dan oluşan komitenin üzerinde çalıştığı bir liste olduğunu vurgulayan Başkan Akkaya, Çubukspor'u başarıya götürecek futbolcuları transfer edeceklerini kaydetti. Hedeflerinin şampiyonluk olduğunun altını çizen Başkan Akkaya, "İlk etapta Tahir Çopur'un başkanlığındaki teknik ekibimizi oluşturduk ve Adıyamanspor'da oynayan Rıfat Merzifonluoğlu'nu takımımıza transfer ettik. Ayrıca iç transfer görüşmelerimiz sonucunda Hasan Üstünkaya, Cem Çetin, Bora Çoban, Arif Yılmaz, Tayfun Çulha, Furkan Demirkan, Mehmet Yumurtacı, Tolga Karaca, Oğuz Kaan Barış'ı kadromuzda tuttuk. Daha önce Çubukspor'da oynayan bazı futbolcular ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Bir sevda olan Çubukspor'u liglerde başarı ile temsil edecek bir ekip ortaya çıkarmaya çalışıyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN