Sınırları aşan kardeşlik

Keçiören Belediyesi’nin düzenlediği ‘Sınırları aşan kardeşlik’ etkinlikleri kapsamında Filistin rüzgârı esti. Kalaba Kent Meydanı’nda düzenlenen ‘Filistin Gecesi’, Filistin Kültür Evi ve Çankırı Kültür Evi’nin açılışı ile başladı

Sınırları aşan kardeşlik
Keçiören'de düzenlenen 8'inci Uluslararası Ramazan Etkinlikleri'nde Filistin rüzgarı esti. Başkan Mustafa Ak'ın ev sahipliği yaptığı geceye, Türkiye-Filistin Parlamentolar Arası Dostluk Gurubu Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal başta olmak üzere çok sayıda milletvekili katıldı.

'TÜRKLERİN KALBİMİZDEKİ YERİ AYRI'
Filistin Büyükelçisi Faed Mustafa'nın da yer aldığı geceye Keçiörenliler büyük ilgi gösterdi. Filistin Büyükelçisi Faed Mustafa, her yıl ramazan ayında dost milletleri bir araya getiren Başkan Ak'a teşekkür ederek, "Bugünkü gösterimiz ile Filistin halkının düşüncelerini dünyaya aktarmaya çalışacağız. Türkiye'ye, Filistin'e verdiği destek için teşekkür ediyoruz. Filistinlilerin yüreğinde Türkiye'nin özel bir yeri vardır" dedi. Başkan Mustafa Ak da "Uluslararası Ramazan Etkinlikleri'nde bu sene gönül coğrafyamızda yer alan 17 ülkeyi misafir ediyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN