Şehit aileleri iftar sofrasında buluştu

Sincan Belediyesi şehit ailelerini unutmuyor. Vatan için hiç düşünmeden canını feda eden aziz şehitlerimizin aileleri Sincan’da iftar sofrasında bir araya geldi

Şehit aileleri iftar sofrasında buluştu
Sincan Belediyesi, ülkemizin güvenliği için canı pahasına çarpışarak şehitlik mertebesine yükselen kahramanların ailelerini ramazan ayında da yalnız bırakmıyor. Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna'nın ev sahipliğinde şehit aileleri Sincan Kültür Evi'nde ağırladı. Konuklarını kapıda ağırlayan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna şehit yakınlarıyla tek tek ilgilenip, sohbet etti. İftar sofrasında buluşan şehit aileleri ve yakınları sıcak bir ortamda büyük bir aile tablosu oluşturdu. Duygusal anların yaşandığı program Kuran tilavetiyle başladı. Daha sonra şehitler için dualar edildi. Aziz kahramanlarımız bir kez daha rahmet ve minnetle yâd edildi.

'SİZLER BİZİM İÇİN KIYMETLİSİNİZ'
Misafirlerine katılımları için teşekkürlerini ileten Başkan Tuna "Sizler dinini, vatanını, milletini, sevdiklerini muhafaza etmek için aziz canını Allah'a teslim etmiş olan şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetlersiniz. Bizim için kıymetli olan sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ramazan ayında bulunduğumuz bu anlamlı günlerde Allah'tan tüm şehitlerimize yeniden rahmet, siz kıymetli ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum" dedi. "Devletimiz ve milletimiz adına şehit yakınlarımızın hizmetinde olmak bizim için büyük bir şereftir" diyen Sincan Kaymakamı Salim Demir ise "Son 10- 15 yılda ülkemizde sizler için büyük adımlar atıldı. Önemli çalışmalar hayata geçti, inşallah bundan sonrada bu şekilde devam edecek" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN