Okul öncesi eğitimde Yenimahalle farkı

Çağdaş ve kaliteli eğitim veren anaokullarına yenilerini ekleyen Yenimahalle Belediyesi, okul öncesi eğitimde fark atıyor

Okul öncesi eğitimde Yenimahalle farkı
Yenimahalle Belediyesi 2017-2018 eğitimöğretim yılında 8 anaokulu ve gündüz bakım evi ile çocuklara hizmet verecek. Cüzi fiyatlarla çağdaş ve kaliteli eğitim veren, uzman kadrosu, tam donanımlı yapısıyla çocukların eğitim yuvası olan Yenimahalle anaokulları ve gündüz bakım evlerine kayıtlar başladı. Kayıtlar, 15 Temmuz'a kadar devam edecek. Eylül'de ders başı yapacak minikler, anaokullarında hem öğrenecek hem de keyifli vakit geçirecek.

ÇOCUKLARIMIZ EMİN ELLERDE
Yenimahalle Belediyesi, yeni eğitim döneminde 80'inci Yıl, Ragıp Tüzün, Adile Naşit, Şehit Yüzbaşı İlker Aydın ve Batıkent anaokullarına yenisini ekliyor. Demetevler, Ergazi ve Karşıyaka Anaokulları ve Gündüz Bakımevleri Eylül'de kapılarını açacak. Bin öğrenci kapasiteli 8 anaokulu sayesinde Yenimahalleli ebeveynlerin gözü arkada kalmayacak. Okul öncesi eğitimin önemine değinen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Çocuklarımızı doğru yetiştiremezsek bu ülkenin geleceği aydınlık olamaz. Bunun için biz de mücadelemizi veriyoruz. Eğitime her türlü desteği sağlıyoruz. Anaokullarımızda da çocuklarımız doğru şekilde, emin ellerde eğitim alıyor" dedi.
BİZE ULAŞIN