Regnum’daki firmalar kazancını ikiye katlıyor

Ankara’nın yeni nesil iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Regnum Sky Tower, sunduğu imkânlarla hem çalışanlara hem firmalara doping etkisi yapıyor

Regnum’daki firmalar kazancını ikiye katlıyor
Ankara'nın yeni sembol merkezlerinden biri olan Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi'nde yer alan firmalar sunulan yeni nesil ofis imkanlarıyla hem çalışan performansını hem kazancını iki ye katlıyor. Yüzmeden platese, golften boksa kadar birçok aktivite imkanı bulunan merkez, çalışanlara büyük ayrıcalıklar sunuyor.

ANTİ-STRES MEKANLAR
Şehrin en gözde bölgelerinden biri olan ve son yıllarda kentin 'sıfır noktası' olarak gösterilen Çukurambar, gözde iş merkezlerinin de adresi. Bu merkezlerden biri olan Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, bünyesindeki firmalara sağladığı olanaklarla fark yaratıyor. OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, merkezi kurarken aylarca firmalara nasıl katma değer sağlayabileceklerini planladıklarını ifade ederek, "Geçen yıl yaşamın başladığı Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi'nde hedeflediğimiz çizgiye ulaşmaya başladık. Bir firmanın başarısı çalışanlarının motivasyonu ve performansı ile artar. Gün içinde iş stresinden bunalan, nefes almak isteyen çalışanlar merkezin alt terasındaki alanda bulunan golf sahası ve antistres bahçesinde spor yapıp nefes alabiliyor. Tüm yorgunluğunu yüzme havuzuna bırakabiliyor, plateste rahatlayıp uzak doğu sporları ya da boks ile anlık gerginliğinden kurtulabiliyor. Tekrar işe döndüğünde güne yeni başlamış gibi enerji dolu oluyor. Böylelikle hem kendini geliştiriyor, hem de çalıştığı firmanın büyümesine katkı sağlıyor. Firmalar iki kere kazanıyor." dedi.

YENİ NESİL OFİS
Pala, kolay ulaşım ve otopark gibi alt yapı hizmetleri ile de enerjisinin tamamını işine verebilen Regnum çalışanlarından olumlu geri dönüşler aldıklarını kaydederek, "Regnum Sky Tower 'yeni nesil ofis' tanımına farklı bir yaklaşım getiriyor. Aynı zamanda bir iş merkezinin görkemli, yüksek katlı olmasının yeterli olmadığını da gösteriyor. 156 metre yükseklikle Ankara'nın her yerinden kolayca görülebilen ve mimarisi ile beğeni toplayan Regnum'da firmaların artan performansları, bundan sonra yapılacak yeni projelere ışık tutacak" dedi.
BİZE ULAŞIN