Passolig coşkusu

Passolig coşkusu

Ankaragücü taraftarlarıyla 19 Mayıs Stadı’ndaki passolig kartlarının satıldığı gişelerde buluşan Kulüp Başkanı Yiğiner, “Taraftarın desteği bizim için çok önemli” diye konuştu

  • Ankara Başkent
  • Pazar 10.07.2017
Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve yönetim kurulu, passolig kartlarını almak için 19 Mayıs Stadyumu passolig gişelerinde bir araya geldi. Taraftarların da yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuşan Başkan Mehmet Yiğiner, "Hedefimiz 50 bin passolig kartına ulaşmak. Taraftarımızın desteği bizim için önemli. Geçtiğimiz sezon yağmur çamur, sıcak soğuk demeden her zaman yanımızda oldular. Bu sezonda aynı ilgiyi fazlasıyla göstereceklerine inanıyorum ve taraftarlarımıza gösterdikleri bu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. esnafla köfte pişirdi Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte Başkan Yiğiner çevrede bulunan esnafları ziyaret ederek istişarede bulundu. Seyyar köftecide kısa bir süre köfte pişiren Başkan Mehmet Yiğiner her zaman esnafın yanında olduklarını ifade etti. Yiğiner'le fotoğraf çektiren sarılacivertli taraftarlar, sık sık Başkan Yiğiner adına slogan atıp sevgi gösterisinde bulundu.

Kartlar 25 TL'den satışa sunuluyor
Yeni sezonda uygulama gereği takımını izlemek isteyen taraftarlar, Passolig kartı almak zorunda. Passolig kartı alma zorunluluğu Ankaragücü Kulübü yönetim kurulu üyeleri için de geçerli. 25 liralık Passolig kartları 19 Mayıs Stadı'nda yer alan Passolig gişelerinden satışa sunuluyor.
BİZE ULAŞIN