Murat 124 sevdalıları Çamlıdere’de buluştu

Murat 124 sevdalıları Çamlıdere’de buluştu

Başkentin saklı cenneti Çamlıdere’de, Murat 124 sahipleri kampta bir araya gelerek doğanın tadını çıkarıp Çamlıdere’nin tarihi yerlerini ve müzelerini gezdi

  • Ankara Başkent
  • Pazartesi 25.07.2017
Çamlıdere Belediyesi ve Klasik Otomobiller Murat 124 Sevdası Derneği'nin ortaklaşa organize ettiği, "Çamlıdere Murat 124 Kampı" Aluçdağı Milli Parkı'nda yapıldı. Murat 124 sevdalıları, çeşitli klasik araçlarla kampta buluştu. Türkiye'nin dört bir yanından gelen aileler kaynaşırken, çocuklar da oyun oynayıp eğlendi. Kimileri hamak kurup doğanın tadını dinlenerek çıkardı, kimi gençler de o hamağı ağaca bağlayıp file yaparak, voleybol oynadı. 7'den 70'e herkesin bir araya geldiği kampta gerçekleştirilen halat yarışı da renkli görüntülere sahne oldu.

16 BİN ÜYESİ VAR
Mangal keyfinin ardından Çamlıdere'yi klasik araçlarla konvoy halinde gezen aileler ilçede bulunan tarihi yerleri de ziyaret etti. 2014 yılında kurulmuş olan kulübün çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiğini aktaran, Murat 124 Sevdası Fun Club Başkanı Sinan Demir, Aluçdağı Milli Parkı'nın bu yıl gerçekleştirdikleri ikinci kamp olduğunu belirterek, "Biz tamamen facebook üzerinden tanışmış ve 16 bin üyeye sahip bir kulübüz. Bugün burada Türkiye'nin farklı şehirlerinden yaklaşık 50 araçlık bir aile kampı düzenledik. Çeşitli aktiviteler yapıyoruz, oyunlar oynadık, kamp ateşi yaktık, saz çaldık ve çok güzel bir etkileşim oldu. Kampın ardından ilçede bulunan Şeyh Ali Semerkandi Hazretlerini yine klasik araçlarla konvoy halinde ziyaret edeceğiz" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN