Osmanlıspor’da turnuva hazırlığı

Osmanlıspor bir günlük iznin ardından 4-5 Ağustos günleri oynayacağı TSYD Turnuvası maçları için hazırlıklara başladı. Teknik Direktör Bülent Uygun için de sürpriz bir doğum günü yapıldı

Osmanlıspor’da turnuva hazırlığı
TSYD Ankara Şubesi Turnuvası'na katılacak olan Osmanlıspor, bir günlük iznin ardından yarın yapacağı Kardemir Karabükspor ve 5 Ağustos'taki Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Bülent Uygun yönetimindeki antrenmana ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başlayan mor-sarılı ekip, ardından 7'ye 2 top kapma oynadı. Futbolcular, antrenmanın son bölümünde "Yo-Yo" testi sonucuna göre dayanıklılık koşusu yaptı. Tedavileri tamamlanan Koray Altınay ve Tonia Tisdell antrenmana katılırken, Musa Çağıran takımdan ayrı bireysel çalıştı.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ
Öte yandan, Osmanlıspor'un yardımcı antrenörlerinden Tayfun Türkmen, Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü'nü başarıyla bitirerek, diplomasını aldı. Osmanlısporlu futbolcular, 46 yaşına giren teknik direktörleri Bülent Uygun için sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirdi. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, hazırlattıkları doğum günü pastasını Batıkent Tesisleri'ndeki antrenman öncesi sahaya getirten başkent ekibinin oyuncuları, daha sonra tezahüratlar eşliğinde Teknik Direktör Bülent Uygun'u çağırdı. Pastanın mumlarını üfleyen teknik adamın, bıçağı eline alıp oynatacağı ve oynatmayacağı oyuncuları kastederek yaptığı, "Keseceğim adamlar yanıma diğerleri karşıma geçsin" esprisi gülüşmelere neden oldu.
BİZE ULAŞIN