Kupayı kaçırdık

Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi tarafından düzenlenen Futbol Turnuvası’nda kupanın sahibi belli oldu. 4 puan toplayan Kardemir Karabükspor kupayı kaptı. Turnuvaya katılan başkent ekiplerinden G.Birliği ve Osmanlıspor ise üçer puan elde etti. Son karşılaşmada Osmanlıspor, Gençlerbirliği’ni Zeki Yavru ve Bifouma’nın golleriyle 2-1 mağlup etti

Kupayı kaçırdık
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi'nin düzenlediği futbol turnuvasının kazananı, en çok puanı toplayan Kardemir Karabükspor oldu. Ankara 19 Mayıs Stadı'nda düzenlenen organizasyonun ikinci gününde Gençlerbirliği ile Osmanlıspor ve Kardemir Karabükspor ile Evkur Yeni Malatyaspor karşı karşıya geldi.

GENÇLER'İN GOLÜNÜ MURİÇ KAYDETTİ
Günün ilk maçında Osmanlıspor, Gençlerbirliği'ni 2-1 mağlup etti. Osmanlıspor'un golleri 43'te Zeki Yavru (KK ) ve 45'te Bifouma ile gelirken, Gençlerbirliği'nin tek golünü 75'te Vedat Muriç kaydetti. Kardemir Karabükspor ile Evkur Yeni Malatyaspor arasındaki maçın normal süresi Torje (P) ve Murat Akça'nın ilk yarıda kaydettiği gollerle 1-1 sona ererken, maçın galibini penaltı atışları belirledi. Penaltılarda Evkur Yeni Malatyaspor, Kardemir Karabükspor'a 4-3 üstünlük sağladı.

KARABÜK KUPAYI BAKIRCIGİL'İN ELİNDEN ALDI
İki gün süren turnuvada toplam 4 puan toplayan Kardemir Karabükspor, şampiyonluğa ulaştı. Kardemir Karabükspor'a kupasını TSYD Ankara Şubesi Başkanı Alper Bakırcıgil verdi. Turnuvayı 3'er puanı bulunan takımlardan Osmanlıspor gol averajıyla 2'nci, Gençlerbirliği ise 3. sırada tamamladı. Evkur Yeni Malatyaspor ise 2 puanla son sırada yer aldı.
BİZE ULAŞIN