Şehit yakınları Altındağ’da

Şehit yakınları, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün organize ettiği program kapsamında Altındağ’da Taceddin Dergahı, Mehmet Akif Ersoy Evi ve Altınköy Açık Hava Müzesi gibi mekanları gezdi

Şehit yakınları Altındağ’da
EMNİYET Genel Müdürlüğü'nün öncülüğünde Yozgat'tan Ankara'ya gelen şehit yakınları Altındağ'ı gezdi. Altındağ Belediyesi, aralarında Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok'un eşi Gülhan Altınok'un da bulunduğu 50 kişilik heyeti ağırladı. Şehit yakınları, önce Hamamönü'nü, sonra Altınköy Açık Hava Müzesi'ni gezdi. Gezide şehit yakınlarına Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin eşi Saadet Tiryaki de eşlik etti.

YAZICIOĞLU'NA DUA
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok'un eşi Gülhan Altınok'un ev sahipliğinde düzenlenen gezi, Hamamönü ile başladı. Bu bölgede önce Mehmet Akif Ersoy Evi'ni ziyaret eden şehit yakınları, daha sonra Taceddin Dergahı'na geçti. Heyet, Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini başında dua etmeyi de unutmadı. Ardından Altınköy Açık Hava Müzesi'ne doğru yola çıkıldı. Aralarında 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan polis yakınlarının da bulunduğu heyet üyeleri, bol oksijenli havasıyla Altınköy'e hayran kaldı. Heyet, bölgedeki zanaatkarların sanatlarını sergilediği atölyelere büyük ilgi gösterdi. Gülhan Altınok, bir arada oldukları sürece tüm zorlukların üstesinden geleceklerini belirtti. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin eşi Saadet Tiryaki de, şehit yakınlarını ağırlamaktan büyük onur duyduklarını ifade etti.

BİZE ULAŞIN