Üç gün üç gece festival havası

Beypazarı’nda festival başladı. Üç gün sürecek etkinlikler kapsamında Ferhat Göçer de bir konser verecek. Neşet Ertaş festivalde türküleriyle anılacak

Üç gün üç gece festival havası
Bu yıl 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası Beypazarı Festivali'ne birbirinden ünlü ve sevilen şarkıcılar sahne alacak. Yoğun ve renkli programı ile dikkat çeken festivalde ünlü sanatçı Ferhat Göçer festival kapsamında hayranlarıyla buluşacak. Sanatçı, birbirinden güzel şarkılarıyla festival katılımcılarına unutulmaz anlar yaşatacak. Türk halk ozanı ve halk müziğinin çok özgün isimlerinden Neşet Ertaş da türküleriyle anılacak. Ünlü Halk Ozanı İsmail Altunsaray, hologramda Neşet Ertaş ile birlikte düet yapacak, ustanın türkülerini seslendirecek, hayatından anekdotlar aktaracak.

YÖRESEL ÜRÜN PAZARI
Üç gün sürecek festivalde; ayrıca sevilen programcı Gönül Dostu Şener'in sunumunda; Merve Özbey ve Erdem Kınay, Hamdiye Erol, İbocan konser verecek, çeşitli yöresel ürün, hediyelik ağaç eşya stantları ve sergiler açılacak, stand-up, halk oyunları ve animasyon gösterileri yapılacak.
BİZE ULAŞIN