‘Kırılgan olmayan bir takım kurmak istiyoruz’

Osmanlıspor, Kasımpaşa galibiyeti sonrası Antalya kampı hazırlıklarına başladı. Teknik direktör İrfan Buz, “Bu kampta eksikleri gidererek, kırılgan olmayan bir takım ortaya çıkarmak istiyoruz” dedi

‘Kırılgan olmayan bir takım kurmak istiyoruz’
Osmanlıspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Süper Lig'in 7. haftasında sahasında Kasımpaşa karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi. Karşılaşma sonrasındaki basın toplantısına katılan teknik direktör Buz, çok önemli bir müsabakaya çıktıklarını hatırlatarak, "260 gündür bu sahada kazanamıyorduk. Çok önemli bir galibiyet aldık, mutluyuz" dedi. "kenarlardan geldik" Rakiplerinin disiplinli bir takım olduğuna dikkati çeken Buz, "Kısa zamanda teknik direktör olarak neler değiştirdik? Mental anlamda çalışmalarımız oldu. Futbolcu kardeşlerimizle bunu konuştuk. Futbolcularla aynı hedefe gitme konusunda konuştuk. Kendileri idrak ettikten sonra takımın savunma anlamında parametlerini yerine getirdik. Şut attık, kenarlardan geldik" diye konuştu.

'TAKIM OLARAK KENETLENDİK'
Merkezi kapatan bir rakiple karşılaştıklarını hatırlatan Osmanlıspor teknik direktörü İrfan Buz, "Zaman zaman bunu da yaptık. 3-0 kazandığımız için 3 gol attığımız için çok mutluyum. Takım olarak kenetlendik. Takımımız kaliteli ancak eksiklerimiz var. Önemli bir galibiyet. Antalya kampımız var. Bu kampta eksikleri gidererek, kırılgan olmayan bir Osmanlıspor'u ortaya çıkarmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN