En doğru zaman yılbaşı öncesi

Yıldırım Grup İcra Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım inşaat sektöründe yatırım yapmak için en uygun zamanının yılbaşı öncesi olduğunu belirtti

En doğru zaman yılbaşı öncesi

İnşaat sektörüne dair görüşlerini aktaran Zafer Yıldırım "2016-2017 yıllarında yaşanan ve ekonomik açıdan sıkıntıya sokan durumlara rağmen, ülkemiz her zorluğun üstesinden geldi. Birlik ve beraberlikle biz yatırımcılar pes etmedik. Ülkemize ve ekonomisine güvendik. Yatırımlarımıza devam ettik. Bu durum da Türk ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörünün kalkınmasına neden oldu. Türkiye ekonomisi yılın ilk çeyreğinde iç talebin canlanması ve ihracatın katkısıyla yüzde 5 büyüme sağladı. 2016 yılının sonundaki yüzde 2.9'luk büyümeden sonra yüzde 5 büyüme çok önemli bir başarı" ifadelerini kullandı.

YATIRIMIN TAM ZAMANI
İçinde bulunduğumuz zaman diliminin yatırım için uygun olduğunun önemle altını çizen Yıldırım "Yatırım açısından şu an çok doğru bir zaman. Yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımızın korkmadan ve çekinmeden yatırım yapabilmeleri için bir fırsat. Yatırım için sadece konut projelerine yönelmenin doğru olmadığı düşüncesindeyim. Ticari projelerden satın alınan gayrimenkulün, yüksek kira getirisi konutlara oranla ciddi fark yaratıyor. Yatırımcıların son zamanlarda ticari projelere yaptıkları yatırımlarla da geleceğe güvenle bakacağının altını çizmek istiyorum" diye konuştu.

KALİTE VE KONFOR...
Mimarisiyle dikkatleri çeken Yıldırım Kule'den de bahseden Yıldırım Grup İcra Kurulu Başkanı Yıldırım, "Biz Yıldırım Kule'yi inşa ederken kendi iş yerimiz için ne ihtiyacımız varsa bunun fazlasını karşılayacak şekilde bir proje detaylandırması yaptık. Kalitenin ve konforun ihtiyaç olduğunu, katma değer üreticisi firma sahiplerinin ve çalışanlarının ofislerinde geçireceği zamanın değerini bilerek her ayrıntıyı detaylandırdık" dedi.

KIŞ EVE MAHKûM ETMEYECEK
Kış aylarının en sevimsiz yanı eve kapalı kalmak ve sosyalleşmenin azalmasıdır. Yeni nesil konutlar, sosyal donatı alanları ile kış aylarını "dört duvar içinde battaniye-kumanda" ikilisine mahkum olmaktan kurtarıyor. Başkentin sosyal donatı açısından en zengin konut projesi olarak gösterilen Uptown İncek Konutları, 2020'lerin konut anlayışını şimdiden gerçekleştirme hedefiyle çıktığı yolda, özlenen komşuluk ilişkilerini yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da devam ettirecek alt yapıyla inşa edildi.

KEYİFLİ ZAMAN SUNUYOR
Site içindeki sosyal alanlarda keyifli zaman geçirme olanağı sunan projede, kapalı havuz, kapalı basketbol sahası ve squash salonu ile benzersiz sonbahar ve kış keyfi sunuluyor.

ADI BİZDE KALSIN
Tüm detaylar düşünülerek tasarlanan 'Adı Bizde Kalsın Ankara' tanınmış sanatçılarından Tunç Başalan ve Gani Aksoy ortaklığı ile kuruldu. Yaz ayları boyunca bahçesinde yoğun ilgi gören 'Adı Bizde Kalsın' Filistin Caddesi'ndeki (Gani Baba üst katı) yeni yerinde başkentlilerle buluşuyor. Mekan pazartesi günleri kapalı olup diğer günler servis öğleden sonra başlıyor ve gece saat 01.00'e kadar devam ediyor. Güzel, ferah ve rahat bir mekanda Türk mutfağının lezzetli meze, arasıcak ve ana yemekleri sunuluyor

GAYRİMENKULDE BÜYÜK OYNAYAN KAZANIYOR
Ankara'da gayrimenkulden elde edilen kazanç son 5 yılda 25 kat arttı. Ankara'da büyük ölçekli gayrimenkul alımlarına yön veren EKN Group'un yaptığı analizde, "ekstrem getiriler hariç" büyük ölçekli gayrimenkul yatırımlarında son 5 yılda kazanç 25 kata ulaştı. EKN Group Yönetim Kurulu Başkanı Osman Eken, "Büyükleri her zaman dinlemekte fayda var. Toprak, dün olduğu gibi bugün de, yarın da, gelecekte de en fazla kazandıracak yatırım aracı. Ancak, kişilerin gelişim alanlarını iyi bilmeleri gerekiyor" ifadelerini kullandı.

2017'NİN EN BÜYÜK KONUT KAMPANYASI
Ankara'nın en gözde konut projelerinden Koordinat Çayyolu'nda, Emlak Konut GYO işbirliğiyle gerçekleştirilen "Ocak 2019'da" başlayan ödemeli konut kampanyası, 31 Ekim'de bitiyor. Projeyi hayata geçiren YP İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, 20 yılda çok sayıda inşaat projesini başarıyla tamamlayan firmalarının en seçkin projelerinden birinin de "Koordinat Çayyolu" olduğunu kaydetti. Koordinat Çayyolu'nun, ödeme kolaylığı ile de öne çıktığını vurgulayan Çankaya, "Emlak Konut GYO işbirliği ve güvencesiyle düzenlenen yüzde 5 peşinat ve Ocak 2019'da başlayacak ödeme takvimli kampanya, 2017'nin en büyük konut kampanyası… Kısa süre önce başlayan kampanyaya son katılım tarihi ise 31 Ekim..." diye konuştu.

BİZE ULAŞIN