Murathan’dan iyi haber geldi

Trafik kazası geçiren Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav’ın 21 yaşındaki oğlu Murathan’ın ameliyatının iyi geçtiği doktorlar tarafından açıklandı

Murathan’dan iyi haber geldi
Cavcav ailesinin doktoru Kadir Kudret Hatipoğlu, Murathan'ın sağlık durumunda olumlu gelişmeler yaşandığını söyledi. Murathan Cavcav'ın Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki ameliyatının Prof. Dr. Yusuf İzci ve Doç. Dr. Özkan Tehli tarafından yapıldığını ifade eden Hatipoğlu, "Ameliyat gayet başarılı geçti. 24 saatlik beklenilmesi gereken kritik kabul ettiğimiz bir zaman dilimi var. Murathan'ın önümüzdeki saatlerde yoğun bakım ünitesinden çıkarılarak, özel odaya alınması planlanıyor. En kısa sürede taburcu olmasını bekliyoruz" diye konuştu.

KUZENİ: DUA EDİYORUZ
Hastanenin kapısında bekleyen Murathan Cavcav'ın kuzeni Volkan Mercan "Annesi burada kalıyor. Bizler de kalıyoruz. Babası da aynı şekilde... Doktor iyi olacağını söyledi. Dua ediyoruz, bir an önce iyileşsin" diye konuştu. Murat Cavcav'ın 21 yaşındaki oğlu Murathan yönetimindeki otomobil, Ankara Bağdat Caddesi Podium Alışveriş Merkezi Kavşağı'nda bariyerlere çarparak yaklaşık 6 metre yükseklikten Anadolu Bulvarı'ndaki alt geçide düşmüştü. Kaza sonucunda beyninde hasar oluşan, kaburga ve kürek kemikleri kırılan Murathan, hastaneye kaldırılarak ameliyata alınmıştı.
BİZE ULAŞIN