Lider fire vermedi

Mamak Belediyesi Basketbol Takımı, lider Manisa Büyükşehir Belediye’ye 82-76 yenildi. Belediye Başkanı Akgül, “Sonraki maça odaklanmalıyız” diye konuştu

Lider fire vermedi
TÜRKİYE Basketbol 2'nci Ligi B Grubu 6. hafta mücadelesinde Mamak Belediyesi Basketbol Takımı, Lider Manisa Büyükşehir Belediyespor'a konuk oldu. Son saniyelerine kadar kıran kırana geçen mücadeleden yeşil-beyazlılar sahadan 82-76'lık skorla mağlup ayrıldı.

ÇEKİŞMELİ GEÇTİ
Atatürk Spor Salonu'nda oynanan mücadelede, maçın ilk periyodunda her iki takım da sayı üretmekte zorlanırken, oldukça çekişmeli geçen mücadelenin ikinci periyoduna her iki takım da karşılıklı sayılar bularak başladı. Maçın 3. periyodunu da ev sahibi önde bitirirken, son periyot ise kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Maçın bitimine 1.50 saniye kala 74-73 önde giren Mamak Belediyesi Basketbol Takımı, en skorer oyuncusu Onur Aksoy'un 5 faul ile oyun dışı kalmasıyla son saniyelerde sayı üretmekte zorlandı. Yeşil-beyazlılar mücadeleden 82-76'lık skorla mağlup ayrıldı. Son saniyelerde talihsiz maç kayıpları yaşıyoruz diyen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Son ana kadar bol çekişmeli bir maç oldu. Bu maçı ardımızda bırakıp sonraki maça odaklanmalıyız" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN