AVM’ler tatile hazır

Yarıyıl tatili ile birlikte başkentteki AVM’ler öğrencilerin keyifli bir tatil geçirebilmesi için çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak

AVM’ler tatile hazır

Karne tatilinin ardından çocukların tatili keyiflerince yaşamalarına imkan sağlamak için başkentteki AVM'ler bir dizi etkinlik programı hazırladı. Tatilde miniklere sinemadan, tiyatroya, bilim atölyelerinden oyun parkurlarına kadar birçok etkinlik düzenleyen AVM'ler velileri de unutmadı. Panora AVM'de yarıyıl tatili boyunca dileyen herkes Mars'a yolculuğa çıkacak. İnsanoğlunun Ay'dan sonra gitmeyi hedeflediği Mars Kolonisi, Panora'da olacak. Dünya'ya en yakın gök cismi olan Mars Kolonisi, etkinliğine tüm uzay meraklıları tatili boyunca ücretsiz katılabilecekler. Panora AVM yetkilileri, Mars Kolonisi etkinliğiyle çocukların bu alanlara ilgisini çekmek ve bu alanlarda çalışmak isteyen çocukların anne babaları tarafından yönlendirmelerine önayak olabilmek maksadıyla Mamak Belediyesi Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi'yle işbirliği içerisine girdi.

İKİ AVM'DE LEGO ETKİNLİĞİ
Ankara Optimum AVM, Lego etkinliği ile minik misafirlerine eğlence dolu bir karne hediyesi sunacak. Çocuklar, özel olarak tasarlanmış etkinlik alanında, dünyanın en ünlü oyunlarından olan Lego ile eğlencenin tadını çıkaracak. Etkinlik, 29 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında saat 13.00'dan 20.00'a kadar Ankara Optimum'da düzenlenecek. Cepa AVM ise, 4 Şubat'a kadar dört büyük parkurdan oluşan büyük Lego etkinliğine, Kitap Bankosu ve gezici kütüphanenin yanı sıra çeşitli tiyatro oyunlarını öğrencilerle buluşturacak. Miniklere tiyatro ile seslenen Gordion AVM'de ise 28 Ocak'a kadar düzenlenecek Gordi Kids Club Tiyatro heyecanını aileler ve minikleri bir arada yaşayacak.

BİZE ULAŞIN