Kız çetesi pes dedirtti

İddiaya göre erkek arkadaş meselesi yüzünden husumetli olan kızlar birbirine girdi. Serap Ö. ve Selen U. ismindeki kızlar, ismi henüz bilinmeyen genç kızı tekme tokat dövdü, diğeri de kaydett

Kız çetesi pes dedirtti

Sokak ortasında bir genç kıza iki kız birden saldırdı. Kızların diğer arkadaşı ise o anları kameraya kaydetti. Kavga anlarını sosyal medya hesaplarından paylaşan kızlar, gelen tepkili yorumlara rağmen görüntüleri kaldırmadı. Mahallede sevmedikleri kızları dövüp video çeken genç kız çetesinin darp yüzünden okuldan atıldığı iddia edildi.

DÖVDÜKLERİ KIZ DA 15 YAŞINDA
?
Dehşete düşüren görüntüler Keçiören Esertepe Mahallesi'nde kaydedildi. Yaşları henüz 15 olan kızların kavga sebebi ise iddialara göre erkek arkadaş meselesiydi. Dövdüğü kız da 15 yaşında olan Serap Ö., küfürler ederek sokak ortasında ettiği kavgayı marifetmiş gibi sosyal medyada paylaştı. Dövülen kızı tehdit edip susmasını söyleyen Serap Ö. ve arkadaşı Selen U. yerdeki kızı ağzı yüzü kanlar içinde kalana dek tekme tokat linç ettiler. Kanlar içinde kalan kızla bir de poz vermeyi ihmal etmeyen liseli kızlar görüntüleri başta sosyal medya olmak üzere Whatsapp grubunda da paylaştığı ortaya çıktı.

'KAÇMAYA ÇALIŞTI AMA BAŞARAMADI'
?
Esertepe Mahallesi'ndeki birçok genç kızı tehdit edip susturduğu iddia edilen Serap Ö.'nün kavgasının bu ilk olmadığı öğrenildi. Dövdüğü kızlara gözdağı veren genç kızın mağdur kızlara tehditler savurduğu iddia edildi. Onu şikayet ettikleri takdirde adlarını çıkarıp cümle âleme rezil edeceğini söyleyen Serap Ö.'nün kızlara rahat vermediğini belirten genç kızlar, "En son olayın erkek arkadaş meselesi olduğunu duyduk. Telefonla haberleşip buluştular, önce tartışmaya başladılar ardından tartışma büyüdü. Serap ve Selen kızın saçından tutup yerde sürükledi. Küfürler edip tekme tokat dövdüler. Mağdur kız kaçmaya çalıştı, elleriyle yüzünü kapamaya çalıştı fakat çok direnemedi" dedi.

'KORKUDAN ŞİKAYET EDEMEDİLER'
Genç kızları darp edip videolarını çektikleri iddiasıyla okuldan atıldıkları tespit edilen üç kızın, sosyal medya hesaplarında sürekli dövdükleri kızların videolarının olduğu belirlendi. Korkudan kızlar hakkında şikâyette bulunmayan kızların dehşet veren görüntüleri pes dedirtti.

BİZE ULAŞIN