Tügiad Ankara Üyeleri İşbirliği Toplantılarına Devam Ediyor

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi’nin ev sahipliğinde 5.’si düzenlenen TÜGİAD Business Network (TBN), üyeler arasında işbirliği köprüsü kurmak amacıyla kartvizit alışverişine devam ediyor.
Ankara iş dünyasındaki işbirliklerini canlandırmak amacıyla TÜGİAD Ticaret Komisyonu tarafından düzenlenen etkinlik, daha önce bir��ok iş bağlantısı ve ortaklığına zemin hazırladı. Next Level Deligan’s restoranda Çepaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Kahraman’ın sponsorluğunda gerçekleştirilen ve bu ay 5’incisi düzenlenen etkinlikte, birlikte olmanın ve bir olmanın önemine vurgu yapıldı.
Etkinliğin önemine vurgu yapan TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Türker Naslı, farklı sektörlerde 21-45 yaşları arasında 840 genç girişimci üyesi ile TÜGİAD’ın ülke genelinde 500 bin kişilik bir istihdam gücünü 18 milyar dolarlık ihracat, 50 milyar dolarlık da iş hacmini temsil ettiğini belirtti. Ankara Şubesi’nin 220 üyesinin iş hacminin de yaklaşık 15 milyar dolar olduğunu söyledi. Ankaralı tüm iş insanlarına seslenen Naslı, “Birlikte yeni ortaklıklar kurmak için bundan daha iyi bir fırsat olamaz. Artık Ankara iş dünyasının kalbi Business Network’de atıyor” dedi.
Öte yandan etkinlikte üyelerden Ülkü Mine Kıcıman ve Selim Akın’ın doğum günleri pasta kesilerek kutlandı.
BİZE ULAŞIN