Başkan Tiryaki Siyasal Vakfı’nı Ağırladı

Başkan Tiryaki Siyasal Vakfı’nı Ağırladı
Her gün Altındağlılarla iftar sofrasında buluşan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki hafta sonunda sivil toplum örgütlerini ağırladı.
İstanbul Üniversitesi Siyasal Mezunları’nın oluşturduğu Siyasal Vakfı, kendisi de Siyasallı olan Başkan Tiryaki’nin misafiri oldu. Başkan Tiryaki’nin ev sahipliğinde Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Kültür Sanat Merkezi’nde bir araya gelen Siyasal Vakfı üyeleri, birlikte oruç açtı.
ÜST DÜZEY BÜROKRATLAR ALTINDAĞ’DA İFTAR YAPTI
İftar yemeğine, Siyasal Vakfı Başkanı Dr. Ünsal Sözbir’le beraber, Ak Parti Milletvekilleri Şuay Alpay ve Hüseyin Yayman, 24. Dönem milletvekili Cengiz Yavilioğlu, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Nadir Alpaslan,İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Mükerrem Ünlüer, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcıları Mehmet Tekinarslan ve Aziz Yıldırım, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü İshak Çiftçi ile Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Temindar Aytekin, Muş Valisi Vedat Büyükersoy , RTÜK üyesi Nurullah Öztürk, Anayasa Mahkemesi üyesi Hicabi Dursun, Ankara Siyasallılar Vakfı Başkanı ve Sayıştay üyesi Ali Karakaya, Sayıştay üyesi İdris Bulut, Danıştay üyesi Cafer Ergen,İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere farklı illerin mülki idare amirleri ile üst düzey pek çok bürokrat katıldı.
AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Yayman, böylesine güzel bir mekanda Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin ev sahipliğinde eski mezunlarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu iletti.
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki de, devletin farklı mertebelerinde önemli görevler üstlenen değerli konukları Altındağ’da ağırlamaktan onur duyduğunu ifade ederek, Siyasal Vakfı üyesi olarak, vakfın çalışmalarına elinden geldiğince destek olmayı sürdüreceğini belirtti.
BİZE ULAŞIN