Masfed, Bod Ve Otonomi Başkanı Erkoç’tan Bayram Mesajı

Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED), Başkent Otomotivciler Derneği (BOD)ve OTONOMİ Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç, Kurban Bayramı vesilesiyle sevgi, dostluk, barış, kardeşlik ve hoşgörü duygularının güçlendiğini, bayramların birlik ve beraberlik ortamında huzur içinde yaşamak için bir fırsat olduğunu belirtti.
Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayınlayan Erkoç, "Milli ve dini hislerin güçlendiği, birlik ve beraberlik şuurunun arttığı, uzaktakilerin kavuştuğu günlerden olan; milletimizin manevi hayatında çok önemli bir yere sahip Kurban Bayramı’nı hep birlikte kutlamaya hazırlanıyoruz" dedi.
Erkoç, Türkiye’nin istikrar ortamını tehdit eden, sivil, asker, polis olmak üzere onlarca insanı katleden, huzur, barış ve kardeşliği bozmaya çalışan ayrılıkçı terör olaylarının yaşandığı bu günlerde, maneviyatı arttıran bayramların birleştirici gücünü hissederek vatandaşların birbirlerine daha çok sarılması, bizi biz yapan değerlere sahip çıkması gerektiğini belirtti. Erkoç, "Türkiye’nin huzur ve barışını bozmaya, kalkınma ve ilerlemesine sekte vurmaya çalışan bu menfur girişim; milletçe birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece amacına ulaşamayacaktır. MASFED, BOD ve OTONOMİ ailesi olarak tüm milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, bayramın ülkemize ve insanlık alemine barış ve huzur getirmesini diliyoruz" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN