Annenize mükemmel bir armağan

Anneler Günü'ne özel rengarenk Pentax Dijital Fotoğraf Makineları hediye seçenekleri ile Anneler kendilerini daha özel hissedecek.

Anneleriniz İçin Göz Kamaştıran Pentax Fotoğraf Makineleri;

İnanılmaz Özellikleri İle Optio P80

Pentax Optio P80 küçük yüz filtresi ile dengeli bir görüntü yakalamanızı sağlar. 12.1 efektif megapiksel yüksek görüntü kalitesini 4X optik zoom 27.5mm geniş açı ile 110mm uzak (35mm format) güvencesi ile birleştiriyor.Geniş açılı kapsama sayesinde, dikkat çekici çekim ile arka plandaki büyük bir binayı bile kolaylıkla yakalayabilir hatta sınırlı bir alanda güzel grup çekimleri yapabilirsiniz. Yüksek kalitede HD video kaydı yapabilir, Hareketli görüntü sarsıntı azaltma (SR) modu sayesinde kamera sarsıntısını ve bulanık görüntüleri önleyebilirsiniz. Anneleriniz artık hiçbir gülümsemenizi kaçımayacak,Gülümseme yakalama ve Göz Kırpma fonksiyonu ile, Keskin ve parlak yüzleri yapılandırırken, gülümseme yakalama ile otomatik olarak kamera öznenin gülümseme çekimi anında yakalar, göz kırpma algılama ile de sizi deklanşöre bastığınız anda bir anda gözleri kapatma anınızı tespit eder ve gözlerinizi doğru konumda iken yakalar.

Fiyat : 489 TL KDV dahil

Annenizi Cezbedin


2.7 inç LCD Geniş Ekranıyla Çok Daha İyi Görüntü Yakalamanızı Sağlayan Optio E80 İle
Optio E80 büyük, aydınlık 2.7 inc rekli LCD ekran yaklaşık olarak 230,000 dots.Bu ekran forografçının ekranı ve menuyü çok net görmesini sağlıyor.

Büyük düğmeler ve menü yazıları ile kullanım kolaylığı sağlayan E80, ideal çekimler için auto resim modu sayesinde en ideal görüntü çekim modunu seçer. Dijital SR modu ile kamera sarsıntısını en aza indirerek, hareket halindeki hedefin hareketsiz görüntüsünü ve ışığı ayarlayarak bulanıklığı en aza indirir.
Fiyat: 258 TL KDV dahil

Her Anı Ölümsüzleştirin

Kompakt Hafif Gövdesi ile Su ve Toza Dayanıklı Pentax Optio W80/WS80 Serisi,
Tatillerinizin vazgeçilmez parçası Optio W80-WS80 serisi,toz geçirmez, su geçirmez ve soğuğa dayanıklı yeteneklerinin yanı sıra su altında 5 metreye kadar 2 saat fotoğraf çekebilme imkanı sağlar,1 metre yükseklikten düşmeye dayanıklıdır. Ayrıca başka bahçe, mutfak gibi ortamlarda su ve kirden kaçınmadan kaygısızca kullanılabilir. Optio WS80-W80 16;9 yüksek tanımlı TV boyutlarında saniyede 30 kare hızında (1280 x 720 piksel ) kusursuz video klipleri yakalar. Ayrıca gelişmiş, kullanıcı dostu özellikleri film kaydı: Movie SR (sarsıntı azaltma) modu, otomatik olarak film çekimi sırasında fotoğraf makinesinin titremesini telafi etmek için tasarlanmıştır. Su altı film modu, su altı film çekimi için tüm kamera ayarlarını otomatik olarak yapar.W80 12.1 M çözünürlüklü CCD sensör ,WS80 10 M çözünürlüklü CCD sensör ile yüksek kalitede görüntüler sunar. Otomatik olarak Gülümseme Çekim modu ile öznenin gülümseme tespitini yapabilir ve göz kırpma algılama işlemi ile gözü kapalı olma durumun da bile fotoğrafçıyı uyarabilir.

W80 Fiyat : 779 TL KDV dahil
WS80 fiyat :539 TL KDV dahil

Pentax Fotoğraf Makineleri ve Aksesuarlarının Türkiye Temsilcisi Nar Teknoloji Yatırım A.ş.'dir.
www.pentax.com.tr
www.pentax.com

BİZE ULAŞIN