Muratpaşa Belediyesi’nden Sağlıklı Bayram İçin Sıkı Denetim

Muratpaşa Belediyesi’nden Sağlıklı Bayram İçin Sıkı Denetim
Muratpaşa Belediyesi, vatandaşların, bayramda sağlıklı ürünler tüketebilmeleri için denetimlerini arttırdı. Özellikle; tatlı ve unlu mamül imalathanelerini denetleyen ekipler, hijyenik olmayan koşullarda üretim-satış yapan işyerlerine, cezai işlem uyguladı.
Vatandaşların, huzurlu bir bayram yaşamaları için gerekli önlemleri alan Muratpaşa Belediyesi; özellikle, tatlı ve unlu mamül imalathanelerini içeren denetimlerini arttırdı. Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Muratpaşa’daki tatlı ve şekerleme imalathaneleri ile satış yerlerini denetledi. Hijyenik olmayan koşullarda üretim yaptıkları tespit edilen işletmelere idari para cezası uygulandı.
TEMİZ ESNAFI KUTLADILAR
Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, üretim koşulları sağlıksız olan işletmelere cezai işlem uygularken, kurallara uyan ve hijyenik ortamda üretim yapan esnafı da kutladı. Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, “Rutin olarak yaptığımız denetimleri, Ramazan Bayramı nedeniyle arttırdık. Vatandaşlarımızın, huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmeleri için çalışıyoruz. Hijyenik ortamda üretim yapan işletmelerin sahiplerini, halkımız adına kutluyoruz” dedi.
BİZE ULAŞIN