Başkan Kale; “Halkımız Bizim Baş Tacımız”

Başkan Kale; “Halkımız Bizim Baş Tacımız”
İncirliova Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeği ve ramazan şenlikleri her geçen gün renkli görüntülere sahne olmaya devam ediyor.
İncirliova ilçe merkezine uzak olan mahallelerde ikamet eden vatandaşların da söz konusu etkinliklerden yararlanması için çaba sarf eden Belediye Başkanı Gürşat Kale, her gün bir mahallenin sakinleriyle bir araya geliyor. Pazartesi ve Salı günleri Palamut ile Arpaderesi Mahalle sakinlerini konuk eden Başkan Kale, dün de Beyköy Mahalle Sakinleriyle bir araya geldi.
Amaçlarının birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan ayının o manevi ruhunu yakalamak, ilçe halkının tamamıyla bir araya gelmek olduğunu vurgulayan Başkan Kale; “İncirliova’da ilkleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz. İlçemize bağlı en uzak köyümüzden merkezdeki tüm vatandaşlarımızla iç içe birlik ve beraberlik içerisinde olup imkanlarımız dahilinde her tarafa eşit hizmetleri götürme gayretinde oluyoruz. Bu kapsamda da Ramazan Ay’ı boyunca bir mahallemizi konuk ederek birlikte iftarımızı açıp Ramazan Şenliklerini izliyoruz. Daha sonra da belediyemize ait Kültürpark Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelerek günün stresini atıyoruz. İlçe halkımın tamamı bizlerin baş tacıdır” dedi.
BİZE ULAŞIN