Bysolvo’dan Sıfır Bedelle İş Sahibi Olma İmkanı

Bysolvo’dan Sıfır Bedelle İş Sahibi Olma İmkanı
Mobilya dekorasyon sektörünün yenilikçi firması BySolvo, sektör yatırımcılarına veya yeni yatırımcılara sıfır bedelle bayilik fırsatı sunuyor. Kendi işini kurmak isteyen girişimciler katalog bayiliği, stant bayiliği ve BySolvo corner bayiliğinden birini seçerek sıfır bedelle iş sahibi olabiliyor.
Katalog bayisi olmak isteyen bir girişimci herhangi bir yatırıma gerek kalmadan direkt bayi olabiliyor. Kendisine sunulan katalogla birlikte BySolvo kurumsal kimliğine dahil olup, kartvizit, broşür, internet tabanlı program vs. gibi donanımlarla kendi işine başlayabiliyor.
Stant Bayiliği; mevcutta bir mağazası olan sektör yatırımcısı için geliştirilen bir model olup bu kapsamda 5 tip bayilik imkanı yer alıyor. BySolvo ürünlerini kendi mağazasında satmak isteyen yatırımcılardan 5 m2 ile 20 m2 arasında bir alan isteniyor. Girişimciler isim hakkı vermeden kendisine sağlanan reklam-pazarlama çalışmaları için de ayrıca bir bedel ödemiyor. “Sıfır” yatırım ile stant, vitrin görselleri ve tabela bedeli ödemeden BySolvo bayisi oluyor.
Güçlü bir franchisör olarak, yatırımcısına ürünler hariç hiçbir masraf yaptırmadan iş olanağı sunan BySolvo, oluşturduğu bayilik modelleri ile girişimciler için uygun ve karlı bir iş alanı sunuyor.
BİZE ULAŞIN