Kuşadası’nda Bayramın Gözdesi Eğlence Yerleri

Kuşadası’nda Bayramın Gözdesi Eğlence Yerleri

  • Aydın
  • Pazar 19.07.2015 10:28
Ramazan Bayramı tatilinde Kuşadası’nda konaklama turizminde yüzde 90 doluluk oranı yakalanması, en çok eğlence sektörüne yaradı. Bayramın ilk gününden itibaren birlikte Kuşadası’nın gözde eğlence mekanları dolup taştı. Bayramda Yıldız Tilbe, Murat Dalkılıç. Ece Seçkin, Ayşe Hatun Önal ve Simge Sağın gibi ünlü isimler de barlarda konser verdi.
Tatil için Kuşadası’nı tercih edenlerin büyük bir kısmı, gece barlarda geç saatlere kadar eğlendi. Yabancı turistlerin tatillerine devam etmesi nedeniyle Ramazan’da da kapanmayan bar ve diskoların da açık olmasıyla Kuşadası’nın eğlence yerleriyle ünlü Barlar Sokağı, Setur Marina AVM, Kaleiçi ve Yılancı Burnu’ndaki çok sayıdaki bar, disko ve beach club civar il ve ilçelerden eğlenmeye gelenleri ağırladı.
Özellikle Setur Marina AVM, Kaleiçi ve Barlar Sokağı’nda tüm barlar ile Jade Beach Club, Marin Bar, Tren, Captain House, Hann Bar, ve Nicci Club gibi eğlence yerleri tıklım tıklım dolarken, ortaya da renkli görüntüler çıktı. Tatilcilerin bir kısmı canlı müzik yapan barları tercih ederken, eğlence sınır tanımadı. Tatil için Kuşadası’nı tercih edenler ile çevre il ve ilçelerden gelenler, sabahın ilk ışıklarına dek barlarda eğlendi. Eğlence yeri sahipleri ise bayram tatili nedeniyle hareketli geceler yaşadıklarını söyledi.
BİZE ULAŞIN